reklama

Nasza testy, usg, wizyty :-)

Temat na forum 'Kwietniowe mamy 2017' rozpoczęty przez nati/misio, 10 Sierpień 2016.

1. nati/misio

nati/misio Mama Nadusii i Maksia :-)

Dziewczyny tu możemy wklejać fotki naszych testów , bety, usg i opisywać wieści z wizyt :-)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

2. nati/misio

To ja pierwsza to mój test z 26dc dwa dni przed @[​IMG]

3. reklama
  4. mama_NS

mama_NS Fanka BB :)

1470917031915.jpg
    6w4d

5. nati/misio

mama- super fasolka :-)

6. Lucy00

Lucy00 Fanka BB :)

Cześć, dziewczyny! Tak się cieszę, że do Was dołączam! :D Wczoraj zrobiłam kolejny test ciążowy i znowu wyszły dwie kreski. Łiiii :) :) (po ponad dwóch latach starań - straciłam już prawie nadzieję :) )

7. aal

aal Fanka BB :)

Ja po jednej wizycie juz jestem - na oko (a raczej na palce :p ) gin mówi że nie czuć ciąży, ale mówi że jak 4 testy pozytywne wyszły to raczej ciężko żebym nie była:D jutro mam usg :) może pęcherzyk już będzie widoczny :)))

8. mama_NS

A to on dlaczego ci nie zrobil usg?

9. aal

aal Fanka BB :)

Bo ja na nfz chodze i tam nie mają :) więc mnie wysłał zapisać sie gdzieindziej i ktoś inny mi zrobi a potem wracam w czwartek do swojego - troche zakręcone to ale z nfz nie ma łatwo :p

10. reklama
  11. Lucy00

Lucy00 Fanka BB :)

aal - OMG...masakra z tym NFZ...i pomyśleć że wszyscy musimy za to płacić! Mi na szczęście w pracy opłacają prywatny pakiet ubezpieczenia...

A tymczasem - wklejam Wam mój drugi test, 6 dni po terminie @. Trochę blada ta kreska, czy miałyście podobne? ;)
    IMG_0668.JPG

12. mama_NS

1471416871115.jpg
    Ja mialam taka 4 dni po terminie @

Poleć forum