reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza testy, usg, wizyty :-)

reklama
1471422146694.jpg

To moje testy.
Pierwszy od lewej robiony rano w dzień spodziewanej miesiaczki środkowy 3 dni po spodziewanej a ostatni 5 dni po :)
 

Załączniki

  • 1471422146694.jpg
    1471422146694.jpg
    46 KB · Wyświetleń: 2 004
Czesc. Mam termin na kwiecien. Chcialam spytac czy ktoras z Was miala podobne wyniki w USG. Lekarz okreslil ciaze na mlodsza niz z terminu miesiaczki ( do zaplodnienia doszlo pozniej niz wskazuje termin miesiaczki) wielkosc ciazy okreslil na 5t6d . W badaniu wylazalo zarodek z bijacym serduszkiem i obok druga jak plamke widoczna po lewej sronie na zdjeciu. Kazal obserwowac i powiedzial ze to moglo byc 2 dziecko . Czy mozliwe jest ze w tak wczesnej ciazy jeszcze cos sie rozwinie i pojawi sie drugi zarodek ?
 
Czesc. Mam termin na kwiecien. Chcialam spytac czy ktoras z Was miala podobne wyniki w USG. Lekarz okreslil ciaze na mlodsza niz z terminu miesiaczki ( do zaplodnienia doszlo pozniej niz wskazuje termin miesiaczki) wielkosc ciazy okreslil na 5t6d . W badaniu wylazalo zarodek z bijacym serduszkiem i obok druga jak plamke widoczna po lewej sronie na zdjeciu. Kazal obserwowac i powiedzial ze to moglo byc 2 dziecko . Czy mozliwe jest ze w tak wczesnej ciazy jeszcze cos sie rozwinie i pojawi sie drugi zarodek ?
Nie widzę tego foto [emoji37]

 
lelelupi, chyba nie, bliźniacza ciąża klaruje się już w momencie podziału komórki, przed zagnieżdżeniem (tak mi się wydaje). Ale nie wiem... Lekarz powinien powiedzieć.

Mama2raz - ale fajnie widać coraz wyraźniejszą kreskę :)
 
reklama
Do góry