reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza testy, usg, wizyty :-)

Witam, chciałabym się pochwalić moimi testami. Narazie to bladziochy ale termin miesiączki mam na 21 sierpnia dopiero. Dzis wypada 4 tydzień.
 

Załączniki

  • 20160817_102326-1024x576.jpg
    20160817_102326-1024x576.jpg
    65,4 KB · Wyświetleń: 344
reklama
92Tynka92 - gratulacje!!!!

Dziewczyny, przyszły mi wyniki bety - mam wynik 1305,00 - 5 tc jak nic!!!! Ale radość!!! :D
 
Lucy piękny wynik gratulacje!
Ciekawe jaki mój jutro będzie. Zrobie tylko raz bo nie chce się stresować przyrostami.

Jutro będę też kolejny teścik robic:-) ciągle sprawdzam czy mi ta dzisiejszych kreski nie zginęły ha ha...
 
92Tynka92, trzymam kciuki za Twoją betę :) :) Ja też się długo starałam więc wiem co czujesz. Co chwilę sprawdzam, czy jednak nie dostałam okresu :p Mimo ze mam już 2 testy pozytywne, dużą betę i mnóstwo objawów ciąży :p Taki ze mnie jeszcze trochę niedowiarek ;)
 
To ja też się pochwalę. Pierwszy test robiłam 4 dni po terminie @. (1 sierpnia)
 

Załączniki

  • DSC_0484.JPG
    DSC_0484.JPG
    116,2 KB · Wyświetleń: 359
mama_NS ja jestem przewrażliwiona chyba i to przez to. To pierwsza ciąża, upragniona i panikuje. Zastanawiam się czy jak wyszły 4 pozytywne to maleństwo jest w brzuszku na 100%. Taka ze mnie panikara. :)
 
Alcarin ja już też zrobiłam 4 dwa płytkowe i 2 paskowe. Jutro rano jeszcze jednego zrobię i beta i czekam na wizytę u ginekologa. Też panikuje bo jestem w takiej sytuacji jak ty. Pierwsza i mega wyczerpana ciąża. Jeszcze nie mogę dojść do siebie he he.
 
reklama
Do góry