reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza testy, usg, wizyty :-)

reklama
To ja pierwsza to mój test z 26dc dwa dni przed @
1470821998-yvtxa5.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć, dziewczyny! Tak się cieszę, że do Was dołączam! :D Wczoraj zrobiłam kolejny test ciążowy i znowu wyszły dwie kreski. Łiiii :) :) (po ponad dwóch latach starań - straciłam już prawie nadzieję :) )
 
Ja po jednej wizycie juz jestem - na oko (a raczej na palce :p ) gin mówi że nie czuć ciąży, ale mówi że jak 4 testy pozytywne wyszły to raczej ciężko żebym nie była:D jutro mam usg :) może pęcherzyk już będzie widoczny :)))
 
Ja po jednej wizycie juz jestem - na oko (a raczej na palce[emoji14]) gin mówi że nie czuć ciąży, ale mówi że jak 4 testy pozytywne wyszły to raczej ciężko żebym nie była:D jutro mam usg :) może pęcherzyk już będzie widoczny :)))
A to on dlaczego ci nie zrobil usg?

 
Bo ja na nfz chodze i tam nie mają :) więc mnie wysłał zapisać sie gdzieindziej i ktoś inny mi zrobi a potem wracam w czwartek do swojego - troche zakręcone to ale z nfz nie ma łatwo :p
 
aal - OMG...masakra z tym NFZ...i pomyśleć że wszyscy musimy za to płacić! Mi na szczęście w pracy opłacają prywatny pakiet ubezpieczenia...

A tymczasem - wklejam Wam mój drugi test, 6 dni po terminie @. Trochę blada ta kreska, czy miałyście podobne? ;)
IMG_0668.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0668.JPG
    IMG_0668.JPG
    1 017 KB · Wyświetleń: 10 028
reklama
Do góry