reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne testy po inseminacji

Dołączył(a)
10 Lipiec 2023
Postów
9
Cześć dziewczyny. Mieliśmy ostatnio z partnerem inseminację. Nie mogłam się doczekać i po 7 dniach od ins, zrobiłam testy. Ukazały mi się dwie piękne kreski. Następnie dla pewności po 3 dniach zrobiłam kolejne, kreski były nadal ale już bladsze, teraz jestem 5 dni przed miesiączka zrobiłam kolejny test i kreska jest ledwo widoczna. :/ ucieszyłam się na początku, ze wszystko się udało a tu nagle kreska zanika. A powinno być odwrotnie najpierw blasze kreski później bardziej wyraźne. Dodatkowo boli mnie brzuch jak na miesiączkę i mam swoje typowe objawy przed okresowe jak Np bolące duże krosty na buzi. Jak myślicie ciąża jest, może któraś miała z was to samo. Fotki testów dołączam
 

Załączniki

  • IMG_6128.jpeg
    IMG_6128.jpeg
    128,7 KB · Wyświetleń: 264
  • IMG_6129.jpeg
    IMG_6129.jpeg
    181,8 KB · Wyświetleń: 85
  • IMG_6130.jpeg
    IMG_6130.jpeg
    76 KB · Wyświetleń: 85
reklama
Cześć dziewczyny. Mieliśmy ostatnio z partnerem inseminację. Nie mogłam się doczekać i po 7 dniach od ins, zrobiłam testy. Ukazały mi się dwie piękne kreski. Następnie dla pewności po 3 dniach zrobiłam kolejne, kreski były nadal ale już bladsze, teraz jestem 5 dni przed miesiączka zrobiłam kolejny test i kreska jest ledwo widoczna. :/ ucieszyłam się na początku, ze wszystko się udało a tu nagle kreska zanika. A powinno być odwrotnie najpierw blasze kreski później bardziej wyraźne. Dodatkowo boli mnie brzuch jak na miesiączkę i mam swoje typowe objawy przed okresowe jak Np bolące duże krosty na buzi. Jak myślicie ciąża jest, może któraś miała z was to samo. Fotki testów dołączam
Czy miałaś robiony zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka? Ovitrelle na przykład.
Jeśli tak, on fałszuje wyniki testów do 10 dni wg ulotki, niektórym dłużej. Dlatego po inseminacji najlepiej odczekać do tych 14 dni po i wtedy robic test.
 
Najgorsze, ze jak nic z tego nie wyjdzie będę musiała umówić się na druga ins a to okropny ból jak dla mnie, ostatnio prawie zemdlałam ( jestem po kilku zabiegach na szyjce macicy) :(
Współczuję... Ja miałam już 2 inseminacje, teraz jestem 5 dni po drugiej i dla mnie akurat to bezbolesne - malo komfortowe, ale nic nie bolało.
Moze porozmawiaj z lekarzem czy jest coś co mogą zrobić, żeby nie bolało? Albo żeby zminimalizować ból...
 
Współczuję... Ja miałam już 2 inseminacje, teraz jestem 5 dni po drugiej i dla mnie akurat to bezbolesne - malo komfortowe, ale nic nie bolało.
Moze porozmawiaj z lekarzem czy jest coś co mogą zrobić, żeby nie bolało? Albo żeby zminimalizować ból...
Dostałam zastrzyk domięśniowo w pośladek, który nic nie dał, przed dodatkowo brałam nospe i apap. I nic ból okropny
 
reklama
Do góry