reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

w szpitalu podobnie jak ninja zostawiłam tylko 6 kg ale w domu już pozbyłam sie kolejnych 2... wiec do wagi sprzed ciązy zostało mi jeszcze 8 (tak tak - przytyułam w ciazy równe 16 kg - jak z Oliwią) no ale korzytsając z okazji chciałbym dojsć do mojej wagi sprzed pierwszej ciązy czyli zostało mi 12kg!!!! no i kto mnie przebije :dry::baffled::crazy:
 
reklama
przegladalam ostatnio allegro i masa tam wlasnie tych sciagajacych majtek i nawet cale kombinezony widzialam...
jak to dziala na sylwetke? pozatym ze chwilow wyglada sie lepiej to pomaga cos w powrocie do formy ??
na sylwetkę to działa jak sama piszesz chwilowo - niesttey takie majtasy mają za zadanie korygować figurę a nie ją poprawiać (jak okulary nie poprawią Ci wzroku na zawsze) dodatkowo noszone długo i czesto rozleniwiają mieśnie brzucha np tak że nic niestety nie zastąpi ćwiczeń:sorry2:
wczoraj czułam sie bardzo słabo i nie ćwiczyłam ale juz dzis rano odrobiłam straty a wieczorkiem poprawię:laugh2:
 
Iza - zgadzam się z Niekat jeżeli chodzi o te gatki - można je sobie założyć jak masz gdzieś wyjść, ale codzienne ich noszenie jedynie rozleniwia mięśnie brzucha.
 
reklama
Do góry