reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki

reklama
Dzjekuje :-) No to moja trzecia ciaza i znow pewnie bedzie wiekszy niz na wiek ciazy. Ale pewnie niedlugo sie zatrzyma i bedzie stal chwile wiejscu. Jeszcze trzeba zadbac o diete zeby tluszczem nie obrosl :p haha bo i tak chrupkowi zimno nie grozi juz teraz ;-)
 
;D przynajmniej ma wygodne mieszkanko. Pamiętam ją w pierwszej ciąży wyczekiwałam brzuszka. Przed porodem miałam takiej wielkości jak twój teraz..:)
 
Powaznie? Ja mialam w pierwszej ciaxy w 20 tc taki jak mam teraz. Ale to pierwsza ciaza. A w drugiej juz przt koncowce jak slon bylam. Brzuch wchodzil pierwszy pozniej dlugo potem ja. Dlatego zawsze na ip mnie pytano blizniaki czy wielowodzie. Pokazcie brzuszki swoje !:-D ja juz koncze 9 tc ... jak ten czas leci...

Mamamila
Ty pewnie szczuplutka jestes a ja tam waga troche grzesze niestety

Moj chrupek jest wygodnicki taki maly a taki metraz se zrobil :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Ją jutro zacznę 7 tc. Na porodowe położna mówiła mały brzuszek to dziecko ok 2800 a młody miał 3 550 i gdzie on tam siedział: )
 
reklama
O kurka to ladnie sie tam skitral :-) moj sie duzy nie urodzil mimo duzego brzuszka. W 36 tc i mial 3450 i 51 cm. Choc moze jakby posiedzial do konca to kto wie ile by wazyl
 
Do góry