reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

pabla to tylko pogratulować tak szybkich efektów ćwiczeń z Lenką
ponoć po rehabilitacjach dzieci sa silniejsze
Olgunia brawo dla Ciebie!!
a my po dzisiejszych szczepieniach juz mamy niespokojną nockę
nie dość, że usnął dopiero o 22giej to co chwila stęka i jęka:baffled:
 
reklama
NASZ MAKSIU MA 2 DOLNE JEDYNKI:-)!!!!Dziś zauważyłam,myślałam że będzie gorzej z tymi ząbkami,ale jakoś poszło w miarę bezboleśnie.Ale się cieszę.Oby reszt poszła tak gładko
Ja chyba tez muszę spróbować z tą herbatką bo nad ranem Maks budzi się wyjątkowo często.Bo co 2 godz potrafi.
Spróbuję ćwiczenia jakie poleciła Pabla bo Maksiu to leniuszek jest i wiem że potrafi się przekręcić z brzuszka na plecki bo już nie raz to zrobił ale mu się nie chce po prostu.
Dobra zmykam spać,dobrej nocki życzę
 
Maksiu gratulujemy jedyneczek:-)
oj jak miło, że bezboleśnie wyszły
ja zaglądam i wypatruję u nas ale póki co tylko swędzące dziąsła są
 
Nonono, ale poszło, Olga szaleje z przewrotami, Maks już może marchewkę bez ścierania jeść, a Antek lada moment zabierze się i pójdzie:-D Gratulacje dla wszystkich dzieciaków, a Natalce z okazji 4 miesiąca, życzymy, żeby jak najdłużej pozostała taką słodką, małą dziewczynką;-)

A ja dziś z oczami na zapałki po nocnym testowaniu potrzeb małej:baffled: Ale już przynajmniej mniej więcej wiem, jak ona się budzi....no więc od północy budziła się 7 razy, z czego jeść potrzebowała 2, a reszta to były zwykłe wymuszenia rozbójnicze:-D dziś w nocy odbyła się zatem parę razy lekka awantura, że cyca nie daję, na butelkę zareagowała najpierw śmiechem, bo myslała, że to nowa zabawa, a potem po prostu zacisnęła buzię i nie dała sobie wcisnąć:-p No i dwa razy podstepem zmusilam ją do zaśnięcia na brzuchu... W związku z nocnymi zabawami od 4 już sobie dałam spokój ze spaniem, za to Młoda i owszem odsypia :-) No ale liczę, ze parę nocy i skuma, że teraz będziemy już spać inaczej:-p
 
O Matko! 7 razy się budziła,to nawet godzina nie przespana,współczuje.Miejmy nadzieje że szybko załapie.To ja marudzę że Maks się budzi co 2 lub 3 godziny,ale w sumie to je tylko 2-3 razy w nocy.Już nie marudzę.To dziś Surv jesteś nieprzytomna zapewne
 
Wiktor bije ostatnio rekordy w nocy- budzi sie kolo 23 potem powiedzmy koło 3 i nie śpi do 5, a jak mu zgasze światło to jest taki raban, że budzi wszystkich w całym domu, potem łaskawie zasypia i budzi się po godzinie:wściekła/y:
nasz wspaniały i "kompetentny" pan doktor powiedział że idzie mu dolna 1 ale opuchniętą ma wyraźnie 2 i 3 dolną więc... albo ja się nie znam:sorry:;-)
młody znosi te ząbki okropnie- płacze niemal cały dzień- a sorry płacze to złe określenie- on wrzeszczy i piszczy jak zarzynane prosie.
Ale co tam, trzeba przeżyć.
Gratuluje wszystkim akrobatom/tką :-)
Wiktor przekręca sie tylko od czasu do czasu, przemieszcza sie w tył no i dźwiga głowę i troche tułów do siadu, ale do tego mu jeszce dalego
 
No jest lekki hardcore, zwłaszcza, że młoda też coś marudna, ale na szczęście dziś testujemy nową opiekunkę, więc to ona się morduje nie ja, i jest nadzieja, że się młodej nie ulęknie, bo na rozmowie kwalifikacyjnej Florka była grzeczna jak aniołek, a dziś daje czadu:baffled:
 
Widze, że dzieciaczki ostro sie gimnastykuja :tak::tak: brawo!! U nas podciąganie do siadu jest super :-D i na brzuszku leżenie też fajne ale tylko kilka minut. Na razie nie mamy ochoty sie przewracac na plecki :-( Rośnie ten mój bobas w mgnieniu oka, najlepsze ze jakies dwa tyg temu kupiłam śpioszki do 12miesiecy i juz cą na styk :eek: teraz jak chodze na zakupy to z centymetrem zeby na dlugosc ciuszki byly dobre, a na rozmiar w miesiącach nawet nie ma co patrzec :-D:-D No a jutro świętujemy 4 miesiące:szok: ależ ten czas leci:laugh2:



 
Mój Mały odnośnie spania jest rewelacyjny. Wczoraj w związku z tym że był marudny po szczepieniu to leżał już w łóżeczku o 19:00 a obudził się o 9:30 :szok: Dzisiaj też straszna maruda , ale wydaje mi się że spowodowane jest to wychodzącymi ząbkami:baffled:
 
reklama
Survi, Florciu, dziękujemy za życzenia:-D:-D:-D
... życzymy Florce żeby zaprzyjaźniła sie z panią opiekunką a pani opiekunce serca do małej i wytrwałości :-D
Faktycznie, nocki macie nieciekawe.
Ja głównie z własnego wygodnictwa taszczę młodą do naszego łóżka około 4-tej bo w łózeczku to hrabianka już nie chce spać a przy maminym brzuchu zasypia w sekund 5 ale... czas to zmienić bo niestety po 20-tym grudnia wracam do pracy i kurcacek trochę musi się usamodzielnić bo tatunio tulił w nocy nie będzie.:sorry:

Maksiowi gratulujemy ząbeczków:-) a wszystkim innym akrobatom sprawności wyjątkowej.

Gabi,Oleńka, Olgunia wszystkiego naj z okazji 4 i 5 -miesięcznicy:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry