reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hobby - poznajmy się lepiej :)

Syla88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Lipiec 2017
Postów
1 682
Miasto
Warszawa
Zmienię trochę temat, ponieważ na plotkowym Lutowych Mamusiek cały czas jeden temat się przewija: ciąża, dolegliwości, obawy, radości - i dobrze - od tego jest :) A w tym wątku chciałabym, abyśmy się podzieliły naszymi zainteresowaniami. Co lubicie robić w wolnym czasie? (jeśli go macie ;) ) Jakie macie hobby, pasje. Czy chodzicie aktualnie na jakieś kursy, uczycie się czegoś? Jak to wygląda u Was?? :D
 
reklama
moją pasją ktorą odkryłam przypadkiem kilka lat temu jest fotografia, interesuje mnie makro, krajobrazy, uwielbiam brac aparat i zaszyc sie gdzies na łonie natury, ganiać po łąkach za np. motylami :p niestety mam teraz w domu 19 miesięcznego brzdąca i jestem w 4 mcu ciazy, wiec fotografia w terenie poszła na razie w odstawkę, próbowałam sil w portretach, ale jednak ciagnie mnie do natury :)
 
U mnie wolny czas i zainteresowania skończyły się wraz z przyjściem na świat moich dzieci. Jak się mnie ktoś pyta o to co robię w wolnym czasie i hobby to wybucham śmiechem Hehehe.
 
moją pasją ktorą odkryłam przypadkiem kilka lat temu jest fotografia, interesuje mnie makro, krajobrazy, uwielbiam brac aparat i zaszyc sie gdzies na łonie natury, ganiać po łąkach za np. motylami :p niestety mam teraz w domu 19 miesięcznego brzdąca i jestem w 4 mcu ciazy, wiec fotografia w terenie poszła na razie w odstawkę, próbowałam sil w portretach, ale jednak ciagnie mnie do natury :)

Naprawdę?? :) Moją pasją też jest fotografia i przerodziła się w zawód :) Najbardziej lubię portrety i zdjęcia w warunkach studyjnych, a mniej na zewnątrz. Chociaż zrobiłam kilka uroczystości jak np. wesele, chrzest, komunia. A jak bym miała robić zdjęcia natury, to najbardziej makro mi się podoba.

U mnie wolny czas i zainteresowania skończyły się wraz z przyjściem na świat moich dzieci. Jak się mnie ktoś pyta o to co robię w wolnym czasie i hobby to wybucham śmiechem Hehehe.

Dlaczego zainteresowania się skończyły? Z powodu braku czasu, czy całkowicie wolisz się poświęcić dzieciom? Ważne jest, żeby mieć coś tylko swojego w życiu, co nas fascynuje, chociażby zdobienie paznokci, ale zawsze coś :p Albo gotowanie, czytanie książek..
 
Jestem i ja... też z aparatem :)

Co lubię? Lubię spacery z aparatem. Lubię mieć modela/modelkę.

Makro i portret to najbardziej!

Oczywiście czysta amatorka.
 
Ja tez lubie fotografowac,glownie sa to portrety. Amatorsko poki co. Oprocz tego namietnie pochlaniam ksiazki wieczorowa pora. Godzinka lub dwie musi byc przez spaniem. Pokochalam tez bieganie kilka dobrych lat temu. Mimo ze praca fizyczna na zmiany zabiera energie udalo mi sie przygotowac do kilku fajnych biegow. Bieganie z innymi daje mnostwo adrenaliny. Teraz poki co towarzysze mezowi, ktory biega w maratonach. Dzieki temu zwiedzamy nasz piekny kraj. A nawet synus zaliczyl kilka startow. Ostatnia pasja, ktora zrodzila sie pol roku temu to aniolki z masy solnej. Zabiera czas, owszem, ale daje satysfakcje.
 
Naprawdę?? :) Moją pasją też jest fotografia i przerodziła się w zawód :) Najbardziej lubię portrety i zdjęcia w warunkach studyjnych, a mniej na zewnątrz. Chociaż zrobiłam kilka uroczystości jak np. wesele, chrzest, komunia. A jak bym miała robić zdjęcia natury, to najbardziej makro mi się podoba.



Dlaczego zainteresowania się skończyły? Z powodu braku czasu, czy całkowicie wolisz się poświęcić dzieciom? Ważne jest, żeby mieć coś tylko swojego w życiu, co nas fascynuje, chociażby zdobienie paznokci, ale zawsze coś [emoji14] Albo gotowanie, czytanie książek..
Brak czasu, sama wychowywalam I pracowałam jednocześnie dwójkę dzieci przez kilka lat.
 
Ja prowadzę bloga kulinarnego, chociaż w ciąży dużo gorzej mi to idzie :). Pierwszy trymestr to była porażka pod kątem gotowania, teraz zamierzam trochę nadrobić, bo dziś wkraczam w 16 tc. Poza tym uwielbiam jeździć na rowerze i odwiedzać nietypowe miejsca :).
 
reklama
Syla opowiedz jak to u Ciebie przeszło na zawodowstwo?

Ja chyba zbyt nieśmiała w temacie.
Nieśmiała? To ja jestem nieśmiała, bo bardzo nie lubię jak ktoś mi robi zdjęcia wiec sama chwyciłam za aparat :D
Żartuje, nie to było motywacja. Ale zaczęło sie od grafiki komputerowej dawno temu.
A jesli chodzi o przejście z hobby do pracy zawodowej to portfolio jest podstawa. Zrobiłam kilka sesji portretowych i produktowych i tam gdzie szukali na stanowisko fotorafa - wysyłałam swoje zgłoszenie i portfolio. W jednej firmie pracowałam troche, potem w drugiej dorywczo a teraz juz w trzeciej pracuje 3 lata na etat.
Tylko trzeba naprawdę duzo cierpliwości do tego. Bo to juz nie jest robienie zdjec dla przyjemności jakie sie lubi, tylko takie na jakie jest zlecenie. Wiec z zewnątrz to moze wyglądać o jak fajnie robi zdjęcia i na tym zarabia ale wyglada to tak ze to normalna praca jak każda, dbanie o szczegóły, poprawki itd.
 
Do góry