reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze hobby - poznajmy się lepiej :)

Syla88

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Zmienię trochę temat, ponieważ na plotkowym Lutowych Mamusiek cały czas jeden temat się przewija: ciąża, dolegliwości, obawy, radości - i dobrze - od tego jest :) A w tym wątku chciałabym, abyśmy się podzieliły naszymi zainteresowaniami. Co lubicie robić w wolnym czasie? (jeśli go macie ;) ) Jakie macie hobby, pasje. Czy chodzicie aktualnie na jakieś kursy, uczycie się czegoś? Jak to wygląda u Was?? :D

reklama

ana.

Rozwiązania
0
moją pasją ktorą odkryłam przypadkiem kilka lat temu jest fotografia, interesuje mnie makro, krajobrazy, uwielbiam brac aparat i zaszyc sie gdzies na łonie natury, ganiać po łąkach za np. motylami :p niestety mam teraz w domu 19 miesięcznego brzdąca i jestem w 4 mcu ciazy, wiec fotografia w terenie poszła na razie w odstawkę, próbowałam sil w portretach, ale jednak ciagnie mnie do natury :)

Leila.jm

Rozwiązania
0
U mnie wolny czas i zainteresowania skończyły się wraz z przyjściem na świat moich dzieci. Jak się mnie ktoś pyta o to co robię w wolnym czasie i hobby to wybucham śmiechem Hehehe.

Syla88

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
moją pasją ktorą odkryłam przypadkiem kilka lat temu jest fotografia, interesuje mnie makro, krajobrazy, uwielbiam brac aparat i zaszyc sie gdzies na łonie natury, ganiać po łąkach za np. motylami :p niestety mam teraz w domu 19 miesięcznego brzdąca i jestem w 4 mcu ciazy, wiec fotografia w terenie poszła na razie w odstawkę, próbowałam sil w portretach, ale jednak ciagnie mnie do natury :)
Naprawdę?? :) Moją pasją też jest fotografia i przerodziła się w zawód :) Najbardziej lubię portrety i zdjęcia w warunkach studyjnych, a mniej na zewnątrz. Chociaż zrobiłam kilka uroczystości jak np. wesele, chrzest, komunia. A jak bym miała robić zdjęcia natury, to najbardziej makro mi się podoba.

U mnie wolny czas i zainteresowania skończyły się wraz z przyjściem na świat moich dzieci. Jak się mnie ktoś pyta o to co robię w wolnym czasie i hobby to wybucham śmiechem Hehehe.
Dlaczego zainteresowania się skończyły? Z powodu braku czasu, czy całkowicie wolisz się poświęcić dzieciom? Ważne jest, żeby mieć coś tylko swojego w życiu, co nas fascynuje, chociażby zdobienie paznokci, ale zawsze coś :p Albo gotowanie, czytanie książek..

Miś-owa

Rozwiązania
0
Jestem i ja... też z aparatem :)

Co lubię? Lubię spacery z aparatem. Lubię mieć modela/modelkę.

Makro i portret to najbardziej!

Oczywiście czysta amatorka.

Lali

Rozwiązania
0
Ja tez lubie fotografowac,glownie sa to portrety. Amatorsko poki co. Oprocz tego namietnie pochlaniam ksiazki wieczorowa pora. Godzinka lub dwie musi byc przez spaniem. Pokochalam tez bieganie kilka dobrych lat temu. Mimo ze praca fizyczna na zmiany zabiera energie udalo mi sie przygotowac do kilku fajnych biegow. Bieganie z innymi daje mnostwo adrenaliny. Teraz poki co towarzysze mezowi, ktory biega w maratonach. Dzieki temu zwiedzamy nasz piekny kraj. A nawet synus zaliczyl kilka startow. Ostatnia pasja, ktora zrodzila sie pol roku temu to aniolki z masy solnej. Zabiera czas, owszem, ale daje satysfakcje.

Leila.jm

Rozwiązania
0
Naprawdę?? :) Moją pasją też jest fotografia i przerodziła się w zawód :) Najbardziej lubię portrety i zdjęcia w warunkach studyjnych, a mniej na zewnątrz. Chociaż zrobiłam kilka uroczystości jak np. wesele, chrzest, komunia. A jak bym miała robić zdjęcia natury, to najbardziej makro mi się podoba.

Dlaczego zainteresowania się skończyły? Z powodu braku czasu, czy całkowicie wolisz się poświęcić dzieciom? Ważne jest, żeby mieć coś tylko swojego w życiu, co nas fascynuje, chociażby zdobienie paznokci, ale zawsze coś Albo gotowanie, czytanie książek..
Brak czasu, sama wychowywalam I pracowałam jednocześnie dwójkę dzieci przez kilka lat.

Miś-owa

Rozwiązania
0
Syla opowiedz jak to u Ciebie przeszło na zawodowstwo?

Ja chyba zbyt nieśmiała w temacie.

olga_d

Rozwiązania
0
Ja prowadzę bloga kulinarnego, chociaż w ciąży dużo gorzej mi to idzie :). Pierwszy trymestr to była porażka pod kątem gotowania, teraz zamierzam trochę nadrobić, bo dziś wkraczam w 16 tc. Poza tym uwielbiam jeździć na rowerze i odwiedzać nietypowe miejsca :).

reklama

Syla88

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Syla opowiedz jak to u Ciebie przeszło na zawodowstwo?

Ja chyba zbyt nieśmiała w temacie.
Nieśmiała? To ja jestem nieśmiała, bo bardzo nie lubię jak ktoś mi robi zdjęcia wiec sama chwyciłam za aparat :D
Żartuje, nie to było motywacja. Ale zaczęło sie od grafiki komputerowej dawno temu.
A jesli chodzi o przejście z hobby do pracy zawodowej to portfolio jest podstawa. Zrobiłam kilka sesji portretowych i produktowych i tam gdzie szukali na stanowisko fotorafa - wysyłałam swoje zgłoszenie i portfolio. W jednej firmie pracowałam troche, potem w drugiej dorywczo a teraz juz w trzeciej pracuje 3 lata na etat.
Tylko trzeba naprawdę duzo cierpliwości do tego. Bo to juz nie jest robienie zdjec dla przyjemności jakie sie lubi, tylko takie na jakie jest zlecenie. Wiec z zewnątrz to moze wyglądać o jak fajnie robi zdjęcia i na tym zarabia ale wyglada to tak ze to normalna praca jak każda, dbanie o szczegóły, poprawki itd.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M@gda Nasze hobby Dzieci urodzone w grudniu 2017 24
Ż co robimy w wolnym czasie , nasze hobby Dzieci urodzone w maju 2011 145
mim nasze hobby Archiwum mam marcowych'11 234
pandorka Hobby, szały, zainteresowania i inne... czyli rozwijajmy nasze pasje Dzieci urodzone w lutym 2010 90
BeataZ Nasze zainteresowania, hobby... dzieci urodzone w lipcu'09 700
N Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas Dzieci urodzone w styczniu 2010 1084
ewka007 Nasze hobby Dzieci urodzone w maju 2005 9
Beczulinda Domki Maluszków, nasze brzuszki Stycznióweczki 2021 4
Beczulinda Domki dzieci - nasze brzuszki Styczniowe mamy 2021 6
AnSalie Nasze ciążowe brzuszki :) Forum Główne 0
Anita1990 Nasze wcześniejsze porody:) Marcóweczki 2020 1
Anita1990 Nasze porody :) Marcóweczki 2020 2
Truskaweczka2017 Nasze brzuszki :) Wrześniówki 2020 688
xPola Obumarcie jednego z bliźniąt - Nasze historie. Ciąża, poród, połóg 36
mic_ani Nasze zdjecia Lipcowe mamusie 2020 18
rozczochrana.mama Nasze wizyty lekarskie Wrześniowe mamy 2020 33
pannadorka Nasze żale, bóle i inne niedogodności Kwietniowe mamusie 2020 65
kasieczna Nasze zdjęcia Czerwcówczki 2020 1406
luna91 Wyprawka- nasze zakupy Majowe mamusie 2020 179
An1982 Bobasy nasze kochane Grudniowe mamusie 2019 0
carlas Nasze wizyty i zdjęcia USG :) Majowe mamy 2020 78
Megan22 Nasze brzuszki ❤️ Lutowe mamusie 2020 priv 267
Paulina97 Nasze ciażowe brzuszki Grudniowe mamusie 2019 264
P Nasze brzuszki ciążowe Lutowe mamy 2020 0
X Wpływ deklaracji LGBT na nasze dzieci BB psycholog dziecięcy radzi mamom 27
M Nasze brzuszki Wrześniowe mamy 2019 134
M Nasze USG Wrześniowe mamy 2019 27
martoosia04 Nasze wizyty + fotki z USG Sierpniowe mamy 2019 2
Ennis92 Nasze wizyty, usg i brzuszki Lipcowe mamy 2019 72
Paulina97 Nasze objawy ciążowe Czerwcowe mamy 2019 21
Agatki Wieści z wizyt, zdjęcia usg i nasze brzuszki :) Czerwcowe mamy 2019 26
GoJ Nasze dzieci. Wrześniowe mamy 2018 30
B Majówki i nasze dzieci - terminy, imiona, "wymiary" :) Majowe mamy 2018 19
ZUZA.80 Czerwcowe mamy 2018 - nasze wizyty Czerwcowe mamy 2018 34
Dee_ Nasze Testy Wrześniowe mamy 2018 23
Wiola1994 Nasze teściki :) Sierpniowe mamy 2018 18
olaaa7 Nasze brzuszki Lipcowe mamy 2018 538
M Codzienne dolegliwości i nasze samopoczucie Ciąża, poród, połóg 0
Columbina Nasze testy ciążowe :) Lipcowe mamy 2018 23
mavika Nasze zakupy :) Lutowe mamy 2018 311
tita82 Nasze hity ciążowe i z małym dzieckiem Styczniowe mamy 2018 46
Karolka2106 Nasze zakupy Maluszkowe i nie tylko :) Dzieci urodzone w listopadzie 2017 112
M@gda Nasze zwierzaki Dzieci urodzone w grudniu 2017 103
pieszczoszka1988 Nasze ciążowe brzuszki (zdjęcia) Dzieci urodzone w grudniu 2017 725
lena_89 Nasze ciążowe brzuszki :) Dzieci urodzone w listopadzie 2017 160
ula21 Nasze wizyty i zdjęcia USG Dzieci urodzone w listopadzie 2017 46
nafoczka ŻYCIE CUDEM JEST - NASZE MALENSTWA Ciąża po poronieniu 4
aga_k_m Przepisownik, czyli nasze pomysły na ... Dzieci urodzone w lipcu 2017 118
Nath Nasze ciążowe dolegliwości :) Dzieci urodzone w lipcu 2017 15
Cluue Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :) Dzieci urodzone w marcu 2017 886