reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze poporodowe samopoczucie, ile wagi gubimy? :)

Karlam1

mamy styczniowe 2007 Mamusia Michasia :o)
Dołączył(a)
12 Sierpień 2006
Postów
3 257
Miasto
Zabrze, okolice DMiT
hej kobietki postaniwilam zalozyc watek o naszej wadze juz po porodzie :-) wazylyscie sie juz? bo ja tak z ciekawosci weszlam na wage i wyszlo mi 67 kg czyli o 9 kg mniej niz jak bylam w ciazy, nie wiem czy to duzo czy malo, wazne ze mniej hehhhehhe, no i jak sie czujecie bez brzuszkow bo ja fantastycznie, nareszcie polozylam sie na brzuchu bo kregoslup przestal bolec i cycyki zmiekly :-) dobrze ze jeszcze zdarzylam pojsc do fryzjera w sobote przezd porodem bo dzieki temu czuje sie lepiej, taka odswierzona :-)

a jak Wy sie czujecie?
:-)
 
reklama
ja czuję się fantastycznie od porodu, też z lubością kulałam się na brzuchu, zrobiłam kilka fikołków, o których tak marzyłam w ciąży, kupiłam sobie parę nowych ciuszków i takie tam .....
najlepiej mi z tą pogodą ducha i usmiechem nieschodzącym z twarzy :-) to chyba jeszcze nadmiar poporodowych endorfin ... niech nie znikają :-D

W tydzień po porodzie miałam mniej o 14 kg, więc zostało mi jeszcze 6 kg do wagi startowej
 
A ja jakas nerwowa sie stalam :wściekła/y: nie wiem czemu:confused: a co do wagi to pozostaje nadal 4kg do zrzucenia:tak: nie wiem ale cos mi jest:szok: nie bylam taka przed ciaza:no: wszystko mi przeszkadza i sie denerwuje z byle powodu:baffled:
 
Ja od dnia porodu zrzuciłam już 17 kg :-D. Ale zostało mi jeszcze 13 do zrzutu do wagi sprzed ciąży :zawstydzona/y:. Ale dam radę. Nie mogę tylko patrzeć na ten flakowaty zwisający brzuch, mam nadzieję ze się "wciągnie" masuję go i nacieram kremami na rozstępy (te mnie niestety nie ominęły) i ujędrniającymi. A brzuszka mi wcale nie brakuje i czuję się super lekko!!!
 
no to dziewczyny brawo ze tak duzo wam tej wagi spadlo :-) u mnei cos czuje ze nie bedzie tak latwo :-( poza tym chyba moje cycyki waza kazdy po 3 kg hehe :-)

Karola nerwowa jestes pewnei dlatego ze to nowa sytuacja i jakby na to nie patrzyc stresik jest :-( ja mam naprawde rozne dni, jak sie nei wyspie juz tak maksymalnie to placzliwa jestem i we wszystkim widze problem, mysle ze to minie :-)
 
Ja po porodzie stracilam juz 13 kg. Ale mam wrazenie ze maly ssak wyssie ze mnie tych kolejnych 5 a może i wiecej :-D
Jem mniej niż w ciaży (wtedy wciagalam wszytsko w potwornych ilościach) i troche zmienilam diete, mam nadzieje, ze nie pozostanie to bez wplywu na moja wagę ;-)

Niestety, okazalo się po porodzie, że i mnie nie ominęły rozstępy. Muszę je zacząć konsekwentnie smarować Ziajką lub czymś podobnym. No i przyda mi sie jakaś maścia na blizne po cesarce. Znacie cos dobrego? bo ja pierwszy raz w życiu bylam szyta, to nawet fioletowego pojecia nie mam (nie mówiąc o zielonym) :-D
 
ja narazie mam o 8 kilo mniej,skora wisi z brzucha ale za to biodra i uda sie zmniejszyly:-D
dni mam rozne ,plakac mi sie chce,we wszystkim widze problem a zaraz potem mowie sobie ze jakos to bedzie,mam nadzieje ze ta burza nastrojow kiedys sie skonczy:dry:
 
U mnie 8 spadło, do zrzutu jeszcze 12! Ratunku!!!!!!!!!!!! :szok:

MariaOla 14??????????????? A miałaś się trzymać ze mną :no::wściekła/y:

Na brzuchu nie śpię bo mi cycki nie pozwalają.
A z humorami różnie, raz euforia a raz dołek. Ehhhhhhhh
 
reklama
Ja niewiem ile zgubiłam kg:no: ale ponad 4 napewno bo sama Julcia 4050 ważyła :-D :-D :-D A tak serio to od dziś znów KOCHAM cały świat:-) Przestało boleć krocze:happy: i moge siedzieć chodzić leżeć skakać i wszystko inne:laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :rofl2: :rofl2: :rofl2: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Do góry