reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

Daga mialas badany mocz? moze masz za duzo bakterii. Ja biore Urinal, bo badania wykazaly zbyt duzo bakterii w moczu. Wg mnie nie powinnas sie niepokoic, ale na wszelki wypadek mozesz isc do gina.
 
reklama
mi mój gin powiedział, że śluz jeśli nie piecze,nie śmierdzi :-) (subtelny człowiek), nie swędzi i nie szczypie i nie ma zabarwienia żywokrwistego jest ok i się nie przejmować
a pytałam go o to bo mi się przez 2 dni taki kawowy pojawiał, ale juz minął... kawowy ponoć też jest ok i nie wróży nic złego (a ja z płaczem prawie do niego leciałam...
 
bylam u lekarza z tym moim gardlem bo nie przechodzi i mam angine buuu i musze brac antybiotyk. Ale lepsze to niz chodzic z infekcja.
 
A mnie dziś uczuli.ło coś.. mam pełno czerownych krostek na brzuszku..strasznie sie martwie:-:)-(ale zaczęłam smarowac sie oliwka J&J i wlasnie na necie przeczytalam ze ona tak uczula! więc kochane nie polecam!!
 
A mnie dziś uczuli.ło coś.. mam pełno czerownych krostek na brzuszku..strasznie sie martwie:-:)-(ale zaczęłam smarowac sie oliwka J&J i wlasnie na necie przeczytalam ze ona tak uczula! więc kochane nie polecam!!
Zależy chyba... ja od lat smaruję się tą oliwką po prysznicu i ani przed ciążą, ani teraz uczulenia nie mam. Ale nawet mój lekarz mówił, że w czasie ciąży można się na coś nagle uczulić, mimo że wcześniej się tego używało bez problemów.
 
reklama
Ja tez mam jakies lekkie uczulenie,krostki po prawej stronie brzusia.....nie wiem co to moglo byc....moze dzidzi cos nie smakowalo:no:
 
Do góry