reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

reklama
dziekujemy za mile slowa :-)
zielono mi - nasze chlopaki jak zwykle łeb w łeb ida :-D
Jasio te buciki dostal bo pediatra powiedziala ze beda dla niego lepsze. No i tak sie to zbieglo w czasie ze od razu jak mu je kupilismy to na drugi dzien zaczal chodzic :-D
 
Gratulujemy nowych osiągnięć zwłaszcza pierwszych samodzielnych kroków.

Rafacio dziś groził palcem i mówił nu nu- ależ mnie tym rozśmieszył.
 
zielono mi - szukalam takich jakie my mamy (mamy takie najprostsze, wiazane na sznurowki) i wygladaja mniej wiecej tak
DANIEL PROFILAKTYCZNE WZ 40 ROZ 22 ZDROWA STOPA (431897233) - Aukcje internetowe Allegro
tylk oze my mamy sznurowane i skorzane a nie zamszowe.

Jak sie na Allegro wpisze "obuwie profilaktyczne" to wyskoczy sporo. Bo to wlasciwie jest tak naprawde profilaktyczne a nie ortopedyczne.

One sa na po domu a teraz czeka nas zakup czegos jesienno-zimowego na dwor...
Te wygladaja niezle
PROFILAKTYCZNE TRZEWICZKI PRODUCENT^GAJDAS^ NR 26 (421863443) - Aukcje internetowe Allegro
 
:tak: wlasnie dlatego je mamy :-) No i na potem tez sa dobre. Na przyklad u mnie w skzole dzieci w klasach poczatkowych niektore tez maja takei buty do chodzneia po skzole ;-)
 
Gratulujemy pierwszych kroczków !!!! :-)
I wszystkich innych równei istotnych osiągniec :tak:
Przezabawnie musi Rafcio wyglądać z tym paluszkiem niu niu :-D Teraz to dopiero was poustawia po kątach :-D

A mój Piotruś ładnie już chodzi za rękę na dworzu :-) Wcześniej to chasał gdzie chciał (głównie uciekał, byleby nie iść w tym kierunku w którym ja idę ;-)) a teraz wyćwiczyliśmy chodzenie "przy mamie" gdy okoliczności tego wymagają :-) mam nadzieję że mu tak zostanie i już nie będę musiała go ganiać po całym osiedlu :-D Hmm... co tam jeszcze... o! coraz "dokładniej" wsypuje piasek szpadelkiem do wiaderka :tak: Ale jedna rzecz mnie zastanawia, otóz łapie on tego typu przedmioty (również łyżkę) tak paluszkami tylko na samej końcówce, trudno mu wtedy manewrować niż trzymałby to piąstką... nawet pytałam inne mamy w piaskownicy czy ich dzieciaczki miały taki etap, to stweirdziły, że nie, że od razu dzieci łapały "w piąstkę" łyżkę itp rzeczy :baffled: I teraz sama nie wiem co o tym myślec :confused:
 
reklama
Marti - przede wszystki mnie martw sie na zapas :-) Moze po prostu Piotrus tak ma. Jak mu nie przejdzie za meisiac czy dwa to wtedy ewentualnei mozesz zaczac sie martwic. Ale jestem pewna ze bedzie dobrze :tak:
Jasio chwyta roznie - zwykle piastka, ale zdarza sie czasem ze i w dwa palce chwyci.
 
Do góry