reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

    Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

  • Uwaga!

    Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Nasze testy ciążowe :)

ania081991

Aktywna w BB
Dołączył(a)
3 Grudzień 2017
Postów
72
Rozwiązania
0
a ja pierwsze co zrobiłam do wyrzuciłam - efekt szoku chyba :) ale były dwie wyraźne czerwone krechy zrobione dokładnie tydzień po spóźniającej się miesiączce :)
 
reklama

KatiNails

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Październik 2017
Postów
10 835
Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
2
Hej :)
U mnie też za górze ze wczoraj - 12 grudnia, 21dc, 9dpo, 6 dni do terminu @ i beta 9.27 :) test na dole z dziś :) 22dc, 10dpo, 5 dni do terminu@ :) w piątek rano powtarzam betę czy ładnie rośnie :)


Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry