reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG :)

reklama
A z brzucha jeszcze może być? ;P
Termin mam niby na sam koniec lipca, ciekawe czy nie przeciągnie się o 5 dni na sierpień? ;)
gabi.jpg
 

Załączniki

  • gabi.jpg
    gabi.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 35
No i po wizycie.
Pobrał mi ginek posiew, ale musiałam się upomnieć, bo podobno robi się to na życzenie pacjentki. No cóż każdy lekarz widzę inaczej do tego podchodzi. We wtorek wynik.
Ciśnienie wyższe, tętno małego też,a le to przez fenoterol. Od 2 tygodni 1 kg do przodu...
Szyjka krótka, ale o dziwo dłuższa niż ostatnio- a podobno nie może się wydłużyć, co najwyżej skrócić lub zatrzymać. NA szczęście zamknięta. Ostatnie bóle jak przy miesiączce to mój Franio, który ustawił się już główką przy szyjce, czyli bóle przepowiadające....
Mam poleżeć jeszcze z tydzień. Gdyby zaczęły się bóle to odstawić fenoterol, a jak nie to kolejna wizyta 21 czerwca i do tego czasu brać... hm... trochę dziwne. Dzwoniłam do położnej ze szpitala, w którym mamy rodzić i się zdziwiła, ze jeszcze 2 tyg mam brać leki. Za tydzień w niedzielę mam się pojawić w tym szpitalu na usg i oglądanie sali porodowej...
Mój lekarz stwierdził, żebym wytrzymała jeszcze tydzień i mogę rodzić.
Niestety nie zrobił mi usg i nawet nie wiem ile mały waży.
Powiedzcie mi, czy kiedy przyjmują do szpitala już do porodu, to oprócz ktg robią też usg, żeby określić wagę dziecka?

Cieszę się, ze przetrwaliśmy z małym to leżakowanie. Wg suwaczka zostało mi 6 dni, tyle wytrzymaliśmy, więc damy radę, choć jeśli nie urodze do tego czasu, to jeszcze będę się oszczędzała, ale nie aż tak, ze tylko leżeć...
 
Sieczunia pierwsze słyszę, żeby paciorkowca robiło się na życzenie pacjentki :eek: Z tym fenoterolem to też jakoś dziwnie moim zdaniem ;/ po to go bierzesz żeby się wczesniej nie zaczęło więc czemu masz go odstawić jeśli coś się będzie już działo?:szok: ja chyba jakaś niekumata jestem :rofl2: Dobrze ze szyjka przestała się skracać!
 
ja tez nie do końca rozumiem... ale pewnie chodziło mu o te moje bóle przepowiadające...
i tak cały tydzień będę teraz brała
zobaczę co mi powiedzą lekarze w szpitalu za tydzień
 
ja tez nie do końca rozumiem... ale pewnie chodziło mu o te moje bóle przepowiadające...
i tak cały tydzień będę teraz brała
zobaczę co mi powiedzą lekarze w szpitalu za tydzień

a mnie się wydaje, że chodzi o to, że jak zacznie się coś dziac to odstwisz leki, bo już spokojnie możesz urodzić i nie ma potrzeby zatrzymywania akcji........ale to moje zdanie, tak na chłopski rozum.......:cool:
 
reklama
witam, wczoraj mieliśmy wizyte, Karolina ma ok 3200kg!!!!!!!!!:szok: w zasadzie za tydzień mogłaby sie urodzic, bez większych konsekwencji....ale poki co porodu nic nie zwiastuje....Niech ona przystopuje z tym rośnięciem, bo jak ja ją urodzę..:eek:poza tym wszystko OK. w nocy nie mogłam spać, budziłam sie z jakimś strachem, że zaraz zaczne rodzić,,,a ja ciągle czuje się nie przygotowana....:-(od rana mnie coś mdli....
 
Do góry