reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test, a @ brak

Dołączył(a)
7 Listopad 2022
Postów
4
Hej dziewczyny. Dziś mijaj 37 dzień cyklu, moje cykle trwają zazwyczaj 28-34 dni. @ nie ma, jednak czuje objawy około miesiączkowe które są dość podobne do objawów ciążowych tzw jest mi niedobrze, czuje rozpieranie pośrodku podbrzusza, bolą mnie piersi, jestem bardzo emocjonalna. Wykonywałam wczoraj wieczorem test ale był negatywny, ja tez dużo pije w ciągu dnia, może dlatego poziom hormonu już nie był widoczny? Myślicie że powinnam powtórzyć test rano? Do kiedy czekać z powtórzeniem testu, dzień, tydzień? Nie mam możliwości pójścia na badanie krwi, pracuje od rana a jak kończę prace to lab już zamknięty. :(
 
reklama
Hej dziewczyny. Dziś mijaj 37 dzień cyklu, moje cykle trwają zazwyczaj 28-34 dni. @ nie ma, jednak czuje objawy około miesiączkowe które są dość podobne do objawów ciążowych tzw jest mi niedobrze, czuje rozpieranie pośrodku podbrzusza, bolą mnie piersi, jestem bardzo emocjonalna. Wykonywałam wczoraj wieczorem test ale był negatywny, ja tez dużo pije w ciągu dnia, może dlatego poziom hormonu już nie był widoczny? Myślicie że powinnam powtórzyć test rano? Do kiedy czekać z powtórzeniem testu, dzień, tydzień? Nie mam możliwości pójścia na badanie krwi, pracuje od rana a jak kończę prace to lab już zamknięty. :(
A ile dni jesteś po owulacji ?
Jeśli test jest negatywny to nie są to objawy ciążowe, gdyby tak było to na teście byłyby już dwie mocne kreski
 
reklama
Poziom hormonu? Gdzieś czytałam ze te wieczorne nie sa miarodajne bo wtedy mocz jest bardziej rozwodniony, szczególnie jeśli sie dużo pije w ciągu dnia 🤔
Beta się nie wypłukuje. Jeśli jesteś PO terminie miesiączki to pora dnia nie ma znaczenia. Natomiast nie wiesz kiedy była owu i czy była, wiec możesz test powtórzyć jutro lub pojutrze a jak okres nie przyjdzie to iść do gina.
 
reklama
Do góry