reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nerwica???

Luxuorius

Moderatorka
Dołączył(a)
21 Listopad 2014
Postów
55 133
Miasto
Wągrowiec
Hej :biggrin2:
Podejrzewam, ze mam nerwice zoladkowa, jakkolwiek to brzmi, mialam przedtem stresujaca prace, nie moglam normalnie jesc, caly czas dusilo mnie w klatce piersiowej, nie moglo mi sie odbic po wypiciu gazowanego (a to przynosilo mi duza ulge), nie wiem czy to idzie od zoaldka? lekarz mowil, ze moze odzywac mi sie reflux zoladkowy, bo choruje na to, ale wedlug mnie to nie to, reflux objawial sie inaczej u mnie, ten bol klatki jest inny, gdy mam nerwy to zaraz zaczyna mnie dusci nad biustem i slabo mi sie robi...nie moge jesc ani nic, ktoras tak miala?
 
reklama
Do góry