reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Newsy, o których trzeba wiedzieć. Zwłaszcza o jednym

aniaslu

red. nacz. babyboom.pl, psycholog, admin
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
3 645
Miasto
Warszawa
reklama
Nie wierzę w to, że projekt Godek przejdzie. Myślę, że burza na jego temat będzie miała na celu przykrycie czegoś innego. Nikt tego nie ruszy w perspektywie tego, że za niedługo wybory.

A co do nauczycieli, to przydałby się ktoś, kto by całkowicie zreformował system edukacji. Mam koleżankę, która jest po pedagogice, uczy muzyki, rytmiki, gimnastyki i ona robi na kilka szkół plus ogniska i lekcje prywatne, żeby wyrobić sobie jakąkolwiek normalną kasę. To chore. Ani życia prywatnego, ani czasu, większość życia w rozjazdach, umowa zlecenie, jak tu rodzinę zakładać.
 
reklama
Mam nadzieję, że jesteście zdrowi. Mnie niestety dopadła grypa i nie jest lekko, ale dopóki mam trochę siły, to stwierdziłam, że nie odpuszczę. I jak możecie bądźcie czujne, zwłaszcza jeśli chodzi o kolejny pomysł pani Godek. Naprawdę czytam i nie wierzę :(

I uważajcie na maluszki i grypę.

Ja jestem załamana. Marzenia o drugim dziecku już od dawna są zdeptywane przez obecne rządy, a obecny projekt tej..... Nie wiem jak ją nazwać .... Musiałabym kląć bo już inaczej tego nie potrafię wyrazić słowami to już jakieś totalne zniszczenie godności i szacunku do nas.
Póki co wszystko co wymyśliła i wymyślił rząd, przeszło, i wprowadzili w życie, więc i to też przejdzie. Może nie teraz, ale prędzej czy później.
Szkoda że musimy się teraz milion razy zastanowić czy chcemy być w ciąży w tym chorym kraju. Szkoda tez ze mają takie poparcie. Szkoda.

Aniu dużo zdrowia!
 
Do góry