reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie chce spać!

HEJ!
Faktycznie, wygląda to na kolkę. Nie wiem jakiej butelki używasz, ale wszyscy (ja akurat karmię piersią, choć mały wzdęcia też miał) zachwalają anty-kolkową butelkę Brown'a (taka z rurką w środku). Ponoć dużo daje. No i może faktycznie też mleko małej nie odpowiada. Może spróbuj zmienić na inne (innej firmy). Są też dostępne właśnie takie niby przeciw kolkom i zaparciom itp. Musisz spróbować.
I jeszcze - skoro karmisz swoim mlekiem - przyjrzyj się swojej diecie. Nie jedz wzdymających rzeczy. Spróbuj też odstawić wszelki nabiał. Wtedy będziesz wiedziała czy mała czasem nie reaguje tak na mleko krowie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
polecam Ci Woombie. mój Syn spał przez pierwsze 1,5 tygodnia non stp. potem jak przestał to spał po 10, 15 max 30 minut.Zarówno w nocy jak i w dzień. Kupiłam woombie , szło 4 dni. Przyszło i uratowało mi życie. Nie wierzyłam w to, że zadziała. Miałam tylko nadzieję i z tego co czytałam na forach, działało na każde dziecko. Włożyłam go w woombie i od tamtej pory budzi się tylko na karmienie:)))). a kolki zwalczam sab somplexem :). powodzenia:)
 
oj tak zgadzam się z Agatą2013!!! my mieliśmy to szczęście, że mały od urodzenia śpi pieknie - na początku jak w zegarku co 3h na karmienie, a teraz potrafi przespać non stop np 10h, ale moja koleżanka ma synka, który nieźle dawał jej popalić w nocy i używala tych woombie i się nachwalić nie może do tej pory a mały ma kilka miesięcy.
 

Podobne tematy

Do góry