reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NIE dla Aspiratora

Madzienka może psikanie też ale odciąganie również bo podrażnia śluzówkę która potem produkuje jeszcze więcej wydzieliny

z lekkim katarkiem myślę że idzie sobie poradzić bez odciągania właśnie woda chwilkę odczekać i oklepać i z noska wszystko ładnie wyleci samo w każdym bądz razie u nas to działa
mały miał teraz katar podłapany przy ząbkowaniu psiknęłam wodą morską tylko 3 razy jak pokaszliwał to oklepywałam tzn że katar spływał do gardła i po oklepywaniu spokój wszystko wypłynęło nie było potrzeby podawania niczego innego jak i odciągania wydzieliny

PepsicOla można nie jest to trzymanie godzinne dziecka do góry nogami tylko podkładasz poduszkę pod dziecko tak by główka była ciut niżej i oklepujesz od góry do dołu tzn do główki no i nie za delikatnie ale też nie za mocno ....z wyczuciem
u nas w szpitalu noworodki tuż po porodzie kładą główkę niżej żeby to czym się "opiły" w czasie porodu samo wyleciało
 
reklama
Moja Zuzia właśnie ma katar:(Już chyba 4 dzień...albo i 5-nie wiem:no:Jak widzi Fride to odrazu płacze.W nocy też się budzi z powodu zatkanego noska.Często psikam jej Dismarem i wyciągam jej te gluty bo nie moge słuchać jak jej się tam bulgocze w nosku:no:Dziś nalałam troszke wody cieplej do salaterkii dałam pare kropel "Olbas Oil"troche pomaga.Dziś zamówiłam na allego coś takiego Elektryczny ASPIRATOR do NOSA CLEANOZ + wkłady (1217408545) - Aukcje internetowe Allegro podobne do tego co koleżanka wcześniej pisala tylko ze tańsze.Jak sprawdze to dam znać czy działa:)Mam już dosyć tego jej kataru:no:Coś okropnego_Ostatnio myslałam ze Zuzia juz zaczeła się mnie bać przez ta fride:baffled:
 
Moja córcia złapala katarek. Chciałam jej wyczyścić nosek Nose Fridką, ale mała zaczyna płakac na sam widok "urządzenia", nie daje sobie wkropić soli morskiej, ledwie pozwala na posmarowanie maścią majerankową.
macie jakies sprawdzone sposoby na takie uparciuszki, nie chcę żeby się męczyła i przyznam, ze podczyszczam jej nosek na siłę trochę z krwawiącym od jej płaczu serduchem...

Ja obecnie przechodzę przez to samo, Haniulka przy tym strasznie płacze, no ale co zrobić. Z katarkiem bardziej się męczy
 
Do góry