reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Niechęc do piersi...

Dołączył(a)
9 Grudzień 2009
Postów
5
Nasza córcia (5 miesięcy) była karmiona zawsze piersią. Odkąd wprowadziliśmy jej słoiczki i kaszki niechętnie ssie pokarm z piersi. Daje nam wyraźnie do zrozumienia, że ma ochotę na coś innego. Problem w tym, że mojej Ukochanej zanika w piersiach pokarm przez to, a chcielibyśmy utrzymać ją przy "cycu" jak najdłużej. Co robić, żeby zachęcić ją do piersi nie odstawiając przy tym pokarmów dodatkowych? :blink:
 
reklama

beata26

szczęśliwa mamusia :)
Dołączył(a)
15 Maj 2009
Postów
2 569
Miasto
taka tam ładna miejscowość :)
nie wiem jak Ci pomóc, ale u nas mała jest na butli, a odkąd dostaje zupki to butle i mleko wogóle traktuje jak wroga. Jada tylko na siedząco w bujaczku, na rękach tylko w nocy przez sen. Boję się bo zjada po 120 max, a powinna min 150 i mam obawy czy nie wpadnie w anemię :-(
 

doveinred

my little precious...
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2009
Postów
2 199
Miasto
Wiele
U nas jest tak jak kol. beata26 napisala - mleko to wrog:sorry: ale staram sie mu chociaz dawac z kaszka. Jest na butli odkad skonczyl 4,5 mies ale nawet przedtem nie chcial zabardzo pic.

Niech twoja zona sciaga mleko laktatorem bedzie to pobudzalo organizm do produkcji mleka. Z biegiem czasu mleka dziecko pije coraz mniej.
 
Do góry