reklama

Niechęc do piersi...

Temat na forum 'Jedzeniowe ABC' rozpoczęty przez TatuśHelu, 9 Grudzień 2009.

1. TatuśHelu

TatuśHelu Początkująca w BB

Nasza córcia (5 miesięcy) była karmiona zawsze piersią. Odkąd wprowadziliśmy jej słoiczki i kaszki niechętnie ssie pokarm z piersi. Daje nam wyraźnie do zrozumienia, że ma ochotę na coś innego. Problem w tym, że mojej Ukochanej zanika w piersiach pokarm przez to, a chcielibyśmy utrzymać ją przy "cycu" jak najdłużej. Co robić, żeby zachęcić ją do piersi nie odstawiając przy tym pokarmów dodatkowych? :blink:

2. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

nie wiem jak Ci pomóc, ale u nas mała jest na butli, a odkąd dostaje zupki to butle i mleko wogóle traktuje jak wroga. Jada tylko na siedząco w bujaczku, na rękach tylko w nocy przez sen. Boję się bo zjada po 120 max, a powinna min 150 i mam obawy czy nie wpadnie w anemię :-(

3. reklama
  4. TatuśHelu

TatuśHelu Początkująca w BB

Jeśli dziecko przybiera na wadze to nie ma się o co martwić:tak:. Bobas zwykle je tyle ile mu potrzeba!

5. doveinred

doveinred my little precious...

U nas jest tak jak kol. beata26 napisala - mleko to wrog:sorry: ale staram sie mu chociaz dawac z kaszka. Jest na butli odkad skonczyl 4,5 mies ale nawet przedtem nie chcial zabardzo pic.

Niech twoja zona sciaga mleko laktatorem bedzie to pobudzalo organizm do produkcji mleka. Z biegiem czasu mleka dziecko pije coraz mniej.

Poleć forum