reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niedoczynnosc Hashimoto mutacje.... - Starania

jolajola88

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2019
Postów
111
Hej Kochani,
Prosze o odzew osob ktore maja niedoczynnosc tarczycy hashimoto i przebawane i odkryte mytacje gen pod wzgledem trombofilii pai i mthfr
Mi tak w glowie rosnie ze z wiekiem sie sypie koszmarnie a za mna jedno juz poronienie nie chce powtorki tragedii alee zarazem chcemy dziecka.... Ale jak te wszystkie dolegliwosci " ogarnac"???
 
reklama
Z hasimoto do endokrynologa ,dostaniesz leki i będzie dobrze , koleżance wyszło w ciąży ,i jest obecnie w 32 tyg , jeśli o mthfr to się bierze metylowe wit, np z solgalur sama brałam
 
Ja tego nie badałam , ale stwierdziłam że nie zaszkodzi zmienić na właśnie metylowy , nie wiem czy to on pomógł ale udało się i ciąża zdrowa 31 tydzień u mnie
 
Ja mam Hashimoto i niedoczynność tarczycy. 3 tygodnie temu urodziłam drugie dziecko!

Musisz znaleźć dobrego lekarza, który mądrze Cię będzie prowadził. W dzisiejszych czasach na takie rzeczy są leki. Tylko potrzeba trochę cierpliwości..
Ja też jestem po jednym poronieniu w 8 tygodniu. Głowa do góry! Szukaj lekarza.
 
Cześć. Ja rowniez mam niedoczynność tarczycy plus guz przysadki muzgowej (rezonans) . Poronilam dwa razy w 8 i 6 tyg ciąży. Pomimo, stwierdzenia lekarza "zdarza sie uznalam, że zdarzyć sie może...ale powod jaki? Bojac sie o kolejna strate wykonaliśmy z męŻem badanie kariotypow, a takze pakiet badan na trombofilie wrodzoną... wynik negatywny mthfr i pai-1 obydwa w ukladzie heterozygotycznym. Obecnie jestem w 8 tyg ciazy od pozytywnego testu heparyna drobnoczasteczkowa (ampulko strzykawki) i acard 150, kwas foliowy aktywny . Ciagle latam do lazienki czy nie ma krwi.... zyje nadziejom.. i chyba nam kobietom po prZejściach zostanie straCh do dnia porodu. Powodzenia dziewczyny
 
reklama
Dobrego endokrynologa to ze świecą szukać :( Wiem, że w Invikcie są świetni specjaliści. Ale w sumie nie wiem z jakiego miasta jesteś.
 
Do góry