reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niedoczyszczona oraz skrzywiona macica

nasturcjja

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Luty 2022
Postów
432
Hej, ostatnio byłam u ginekologa i mam więcej wątpliwości. Ogólnie to pod koniec stycznia miałam plamienia zamiast okresu, po 18 dniach znowu dostałam takiego plamienia, tylko trochę mocniejszego i było więcej skrzepów. Lekarz przebadał mnie podczas tego krwawienia usg dopochwowym i stwierdził, ze macica jest skręcona? Szukałam w necie informacji na ten temat, ale oprócz tylozgiecia macicy nie znalazłam nic.. i jestem zaniepokojona. Powiedział tez, ze to plamienie nie ma innego wytłumaczenia jak niedoczyszczenie macicy po tym słabym krwawieniu miesiączkowym pod koniec stycznia. Nigdy nie słyszałam o czymś takim żeby macica się nie oczyściła do końca i później znowu zaczęło krwawić. Pytałam go czy to na prwno nie krwawienie z nadżerki ale on powiedział ze nie, bo to krwawienie z macicy. Podejrzewa u mnie PCOS, nie wiem czy to ma coś do rzeczy, ale to skręcenie macicy mnie interesuje, jeśli wiecie coś na ten temat to napiszcie i co sądzicie o jego wersji, ze macica się nie oczyściła i znowu zaczęła krwawić. Teoretycznie teraz jestem przed, około terminu miesiączki, no i boli mnie odcinek lędźwiowy jak na miesiączkę i no jeśli znowu dostanę krwawienia to by była chyba już paranoja! Jeśli któraś z was ma jakieś doświadczenia to proszę pomóżcie
 
reklama
Do góry