reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowlę budzi się w nocy

AnA Ania

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Grudzień 2019
Postów
30
Witam.
Jestem mamą 4 miesięcznego synka. Maluszek karmiony jest za dnia mlekiem modyfikowanym, a w nocy dostaje pierś, dodatkowo wieczorem dostaje butlę z mlekiem które udało mi się odciągnąć w ciągu dnia.
Problem mam taki iż mały po zjedzeniu przed snem butelki z mlekiem modyfikowanym śpi w swoim łóżeczku przez 3-5 godzin, następnie budzi się lecz nie otwiera oczu, wtedy biorę Go do łóżka i wystawiam pierś. Mały pociągnie sobie przez około 2 minuty, wypluwa cyca i idzie spać. I tak co 2 godziny. 🙂 Niestety śpi wtedy razem ze mną w łóżku bo jak tylko się ruszę to budzi się i znowu cyc.
macie może jakieś pomysły jak nauczyć go spania w swoim łóżeczku. Słyszałam że dzieci w jego wieku przesypiają już cała noc ewentualnie z jedną pobudką na jedzenie.
dodam że mały śpi w ten sposób od 24 do 11 rano i za żadne skarby nie chce pójść spać szybciej jeżeli zaśnie szybciej to tylko na jakieś pół godziny.
z góry dziękuję za pomoc.
 
reklama
Rozwiązanie
A dużo zjada w nocy gdy się przebudzi tak w ml? Czy to jest bardziej żeby się napić bo na przykład moja mama mówi że jak dziecko się obudzi w nocy to daje się mu wodę lub herbatkę a nie mleko tylko to już było ponad 20 lat temu i nie wiem czy nadal tak jest 🙂
Sporo zjada. Przez noc około 400ml. Jak miała 4 miesiące to niestety nie pamiętam ile wtedy piła. Ja herbatę lub sok daje tylko w ciągu dnia
reklama
Nie pociesze Cię... Moja córka ma 18 miesięcy i budzimy się ok 3 razy. Zdarza się i więcej...
U nas niedługo 2 latka a wciąż ze 3 pobudki w nocy.
Osobiście nie znam dzieci w wieku kilku miesięcy przesypiajach całe noce.
U nas identycznie 2 latka i 3 pobudki. A podczas pobudek pije wodę lub mleko ?
 
Wiem zrobiłam błąd że zaczęłam brać go do łóżka jednak pierwszy miesiąc był na tyle okropny że jedynie w ten sposób mogłam się zdrzemnąć. Cyc za dnia się u nas nie sprawdzi bo małemu nie chce się już pracować nad cycem tylko wypija to co się nagromadziło a tego jest za mało żeby się najadł.
 
Mój synek będzie miał niedługo 7 miesiecy. Budzi się w nocy co 2-3 godz a potrafi co godzinę. Do pierwszej pobudki śpi w łóżeczku A później biorę go do siebie i tak już śpimy do rana. Nie ma chyba sposobu na nocne pobudki. Kiedyś to minie
 
reklama
A dużo zjada w nocy gdy się przebudzi tak w ml? Czy to jest bardziej żeby się napić bo na przykład moja mama mówi że jak dziecko się obudzi w nocy to daje się mu wodę lub herbatkę a nie mleko tylko to już było ponad 20 lat temu i nie wiem czy nadal tak jest 🙂
Sporo zjada. Przez noc około 400ml. Jak miała 4 miesiące to niestety nie pamiętam ile wtedy piła. Ja herbatę lub sok daje tylko w ciągu dnia
 
Rozwiązanie
Do góry