reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci...

reklama
Cześć Dziewczyny, jestem na chwilke w Warszawie (dobrze mnie Pati wysledziłaś), ale nie mam nawet chwili na BB. Tylko chce się zameldować, że jestem i o Was pamiętam.
Wtróciliśmy z Mazur, było oczywiście cudnie. Dzieci grzeczne, pogoda ładna, Wojciaszek zaczął mówić na całego, a Staś wczoraj obrócił się pierwszy raz z brzuszka na plecy.
W ten weekned jedziemy na wesele w rejon Jeleniej Góry. Mam nadzieję, ż echłopaki nie dadzą czadu w samchodzie.
Potem na trzy dni znów w Warszawie i jak się uda to znów na Mazury.
Przypuszczam więc, że na dobre pojawię się na BB dopiero w paździeniku.
Ściskam Was mocno.
Ale za Wami tęskinię i ciekawa jestem co u Was.:-):-)
 
Mamoot jak widzisz szpiedzy są wszedzie, nie uciekniesz od nas, cieszę się, że wreszcie się chociaż na chwilę pojawiliaś i mam nadzieję, że chociaż pare ciepłych rodzinnych zdjec nam podarujesz, przed ponownym zniknieciem. Udanego wesela:-) na pewno będzie udane skoro, aż 3 panów masz do tańca;-)
 
tia mnie mało...tylko co ja tu robie skoro rozgrzebane papiery i książki sprzątam...no tak mnie to zmęczyło że musiałąm odpocząć ;) ale skończyć muszę bo jutro goście teście
 
reklama
no to czekamy Baska:-)

Mamootku ciesze sie, ze chociaz na momencik do nas wpadłac...szybko wracaj na stałe:tak:\


ja dzis postaram sie wkleic kilka nowych fotek...mam zcas dla siebie:-D..nawet przedszkole odpuszczam dzis..i wszystkim mówie- nie ma mnie w domu!!!!!!!!!!!:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Do góry