reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nieznany tatuś a paczki

Dołączył(a)
24 Kwiecień 2016
Postów
5
Dziewczyny pomózcie. Mam 6 letnią córeczkę. Od 6 lat jestem w rozwodzie. NIestety tak się to potoczyło że po rozwodzie było zabranie praw alimenty 600 zł itp..duża szarpanina.. nie wiem gdzie jest co robi itp..
Ojciec dziecka wyjechał gdzieś... nie mam pojęcia gdzie. Od 5 lat nie dawał znaku zycia.,nie placil alimetów itp. Nagle zaczał dziecku paczki wysylac co 4 miesiace i to takie ogromne po pudełku np z telewizora ogromnego , takie ze ja nie uniose tylko ciagne. są to rzeczy tanie np dlugopisy kilka worów lizaków, jakies laleczki z chinczyka .3 odebrałam po skontaktowaniu sie z policja i prawnikiem oboje stwierdzilpi ze ze to nie alimenty wiec niech wysyla bo jak tam mozna.. . zastanawialam się co kombinuje bo jest to osoba która idzie do celu po trupach..po roku czasu odezwal sie zebym kuriera wstrzymala bo on bedzie placil powiedzialam ze nie(juz myslalam że mam go że chodizło mu tylko o wstrzymanie pobierania z FA i zeby dlugu nie miał).. on na to ze dobra to bedzie płacił komornikowi do funduszu.. kurier jak przywozi paczki to nie ma zadnego adresu nadawcy a jak jest to są to adresy ze szwecji z norwegi takie nieprawdziwne,ostanio powiedzialam kurierowi ze nie przyjme ze ma odeslac to powiedzial ze nie ma adresu nadawcy bo tak chciala osoba ktora wysyla.. to jest kurier jakis prywatny co ludzi rozwozi.. jak myslicie jak Wam sie wydaje co moze kombinowac. myslalam ze juz go mam ze o komornika chodzi ale on spokojnie przyjal ze nie wstrzymal i placi do funduszu.Co byćcie zrobily.Chciałabym je jakoś wstrzymać? Z rozmowy jaka jaka ostania mialam z im mowie zeby nie słał bo dziecko teraz jak chce zabawkę to chce cały wor bo tatus tak sle.. odpowiedzial no i tak ma byc.. dziecko go nie zna/
 
reklama
Może rób zdjęcia zawartości paczek, byś ewentualnie miała jakiś dowód wartości w sądzie ?
 
Do góry