reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta po transferze

martka...

mama Kubusia majowego2007
Dołączył(a)
13 Luty 2007
Postów
368
#niskabeta
Dziewczyny słabo to wygląda 😒 blastka
7dpt - beta 13,80
9dpt-beta 28,96
11dpt-beta 41,73
13dpt- beta 83,50
15dpt- beta 201
18dpt-beta 638,99
20dpt- beta 1011
Czy ktoś miał podobnie że szczęśliwym zakończeniem?😭
 
reklama
#niskabeta
Dziewczyny słabo to wygląda 😒 blastka
7dpt - beta 13,80
9dpt-beta 28,96
11dpt-beta 41,73
13dpt- beta 83,50
15dpt- beta 201
18dpt-beta 638,99
20dpt- beta 1011
Czy ktoś miał podobnie że szczęśliwym zakończeniem?😭
Niby przyrosty są ok, oprócz tego ostatniego bo jednak za mały. Wartości jak na tyle dni po trochę jednak niskie. Byłaś już u ginekologa? Przy tej becie powinien być już pęcherzyk. A badalaś też progesteron?
 
Słuchaj słabo to rokuje, ale ciąża to nie matematyka. Mogą być błędy pomiarowe - bo robiłaś w różnych latach, różnych godzinach..itp. Jeżeli nie, to trofoblast może być jakiś słabszy. Może to jakiś objaw „trudnej” ciąży.
Beta moim zdaniem niska jak na ten czas. Ale nie piszesz jaka blastocysta? Bo jest różnica w blastocyscie 1BB (1.2.2) a 5.2.2. To jest prawie jeden dzien rozwoju. Bywa, ze i więcej dni przesunięcia. Jeszcze jak zarodek miał trofoblast kiepskiej klasy to może to się odbijać na becie. Bo z trofoblastu powstaje łożysko. Ale to moje dywagacje, bo artykułów naukowych na ten temat nie ma.
 
Słuchaj słabo to rokuje, ale ciąża to nie matematyka. Mogą być błędy pomiarowe - bo robiłaś w różnych latach, różnych godzinach..itp. Jeżeli nie, to trofoblast może być jakiś słabszy. Może to jakiś objaw „trudnej” ciąży.
Beta moim zdaniem niska jak na ten czas. Ale nie piszesz jaka blastocysta? Bo jest różnica w blastocyscie 1BB (1.2.2) a 5.2.2. To jest prawie jeden dzien rozwoju. Bywa, ze i więcej dni przesunięcia. Jeszcze jak zarodek miał trofoblast kiepskiej klasy to może to się odbijać na becie. Bo z trofoblastu powstaje łożysko. Ale to moje dywagacje, bo artykułów naukowych na ten temat nie ma.
blastka 5aa, jak to lekarz nazwał premium
 
reklama
#niskabeta
Dziewczyny słabo to wygląda 😒 blastka
7dpt - beta 13,80
9dpt-beta 28,96
11dpt-beta 41,73
13dpt- beta 83,50
15dpt- beta 201
18dpt-beta 638,99
20dpt- beta 1011
Czy ktoś miał podobnie że szczęśliwym zakończeniem?😭
Mam bardzo podobnie i nie wiem co myśleć. 12.09 transfer 5-dniowy blastki
7dpt beta wyniosła 49.09
a dziś 9dpt beta wyniosła tylko 72.18
Nie wiem czy są jeszcze szansę jak myślicie ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry