reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta

Dołączył(a)
12 Grudzień 2019
Postów
1
Witam Serdecznie.
Byłam u lekarza 10.12. Który stwierdza 5 tydzień ciąży. Zrobiłam betę 10.12 która wskazała 0,1ml.
12.12.powtórzyłam betę i wskazała 0,6ml.Dodam że poroniłam już 2 razy. Bety były robione w dwóch różnych laboratoriach.
 

Załączniki

  • IMG_20191210_180241.jpg
    IMG_20191210_180241.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 196
reklama
To chyba nie Ciąża ,kurde była tu dziewczyna ,co tez miała " pęcherzyk w macicy " i tez myśleli że to Ciąż a, ale to było coś innego

To chyba o mnie mowa ;) bo tak naprawdę w tej sprawie znalazłam się tu na forum.
Moja macica ma jamkę, która została zle zdiagnozowana jako ciąża. Wyglądem przypomina pęcherzyk ciążowy mniej więcej 4tc.
Sytuacja była taka, ze byłam w ciąży, poroniłam, a potem było podejrzenie drugiej ciąży (4tyg po poronieniu).
Cały ambaras wyszedł przez to, ze miałam dosyć często kontrolować betę, czy spada prawidłowo. I jak miałam wynik 4.0, to po 7 dniach był on 7,2, a po 48h 13,4. Wiec pierwsze podejrzenie kolejna ciąża. Ale mój gin wyjechał na urlop a musiałam z kimś te wyniki skonsultować. Trafiłam na innego, któremu podczas badania zaczęłam krwawić na fotelu. Dostałam szybko skierowanie na IP.
Pojechałam na IP, tam na badaniu usg wyszło, ze na pewno to ciąża bo jest pęcherzyk. Dostałam duphaston i do domu. Kontrola u swojego gina za 2 tyg. Co ja się nastresowalam przez ten czas :( 5 dni krwawiłam.
Poszłam na kontrole na mojego gin. On wyciągnął wszystkie obrazy usg, które robiliśmy. Na każdym jednym ten sam niby pęcherzyk ciążowy. W tym samym położeniu, w tym samym rozmiarze. Zdjęcia sprzed 2 lat, miały to samo.
Okazało się, ze krwawienie którego dostałam na fotelu to pierwsza miesiączka po poronieniu. Zająć w ciąże nie mogłam, bo pierwszy cykl miałam bezowulacyjne. A pęcherzyk ciążowy uwidoczniony na IP to moja jamka. Beta zrobiona kontrolnie 3 dni przed wizyta wynosiła 0.5.
 
Witam Serdecznie.
Byłam u lekarza 10.12. Który stwierdza 5 tydzień ciąży. Zrobiłam betę 10.12 która wskazała 0,1ml.
12.12.powtórzyłam betę i wskazała 0,6ml.Dodam że poroniłam już 2 razy. Bety były robione w dwóch różnych laboratoriach.

Wydaje mi się, ze wynik bardziej wiarygodny byłby gdybys wykonała badanie właśnie w jednym laboratorium a nie w dwóch różnych. Stad może być ta różnica.
 
Mnie dziewczyny 2 dni temu wyszła beta 2,73 (normy w lab 5 ciąża) właśnie byłam powtórzyć, bo to oznacza wynik niejednoznaczny (lub mikroporonienie). Dziś 34 dzień cyklu (cykle zawsze miałam regularne 28) i miesiączki brak. Ach stresu mam mnóstwo.
 
reklama
reklama
Do góry