reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nosicielstwo salmonelli a zajście w ciąze?

justyna270284

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Sierpień 2010
Postów
903
Miasto
Lublin
Witam. Mam bardzo wielki dylemat. Może ktoś mi potrafi powiedzieć coś rozsądnego na ten temat. W czerwcu zaraziłam się wirusem salmonelli, leżałam w szpitalu, odchorowałam co swoje. Po pierwszych wymazach okazało się ,że jestem nosicielem salmonelli, drugie wymazy wyszły także dodatnie czyli nadal mam bakterie w swoim organizmie. Od wiosny planowaliśmy z mężem,że na jesieni postaramy się o dzidziusia. Jak myślicie czy moje nosicielstwo jest jakimś przeciwwskazaniem do poczęcia dziecka. Do lekarza jeszcze się nie zapisałam,żeby z nim o tym porozmawiać a cały czas mnie to męczy. Nie ma wcale informacji na ten temat a mi to ciągle chodzi po głowie. Będe wdzięczna za odpowiedz.
 
reklama
Z tego co wiem nosicielką bakterii możesz być jeszcze przez kilka miesięcy, natomiast nie stanowi to zagrożenia dla ciąży. Podpytam jeszcze lekarza i wrócę do ciebie z informacją:)
 
Do góry