reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe nadzieje! - starania 2017/2018

Kate.0oo

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Maj 2017
Postów
173
Miasto
oo.Kraina wróżek.oo
Witajcie chciałam założyć nowy wątek dla nas przyszłych i obecnych staraczek. W większości wątków dziewczyny świetnie się już znają, a ja nie potrafię jakoś wpasować się w grupę [emoji20] mimo, że jak czytam wątki to dziewczyny są bardzo życzliwe.

Ja mam już dwoje cudownych dzieci [emoji7] i trzech aniołków [*] obecnie właśnie miałam być mamusią styczniową, ale jak się okazało ciąża nie rozwinęła się prawidłowo. Czekam na poronienie w czwartek mam kontrolną wizytę u lekarza. W tym całym nieszczęściu mam ogromną nadzieje, że wszystko samo się oczyści i w kolejnym cyklu będziemy mogli znów zacząć działać. Mam nadzieję, że nas nowych starających będzie na tym wątku więcej. W grupie zawsze raźniej mierzyć się z przeciwnościami losu. Ja od dziś zamykam stary rozdział. Wypłacze się ile wlezie i chce znów z nadzieją czekać na upragnione trzecie bobo.
Zapraszam dziewczyny do dzielenia się swoimi rozterkami i przeżyciami związanymi ze staraniami i nie tylko :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witaj chętnie tu dołączę, jestem na wątku starania po stracie ale tu też będę zakladać.
Ja niestety nie mam dzieci w lipcu poroniłam i do tej pory się staramy, lecz nic z tego nie wychodzi. Biorę leki na prolaktyne i czekam na cud

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny może dolaczycie do wątku Starania 2018 tam jest nas więcej☺
 
Witajcie chciałam założyć nowy wątek dla nas przyszłych i obecnych staraczek. W większości wątków dziewczyny świetnie się już znają, a ja nie potrafię jakoś wpasować się w grupę [emoji20] mimo, że jak czytam wątki to dziewczyny są bardzo życzliwe.

Ja mam już dwoje cudownych dzieci [emoji7] i trzech aniołków [*] obecnie właśnie miałam być mamusią styczniową, ale jak się okazało ciąża nie rozwinęła się prawidłowo. Czekam na poronienie w czwartek mam kontrolną wizytę u lekarza. W tym całym nieszczęściu mam ogromną nadzieje, że wszystko samo się oczyści i w kolejnym cyklu będziemy mogli znów zacząć działać. Mam nadzieję, że nas nowych starających będzie na tym wątku więcej. W grupie zawsze raźniej mierzyć się z przeciwnościami losu. Ja od dziś zamykam stary rozdział. Wypłacze się ile wlezie i chce znów z nadzieją czekać na upragnione trzecie bobo.
Zapraszam dziewczyny do dzielenia się swoimi rozterkami i przeżyciami związanymi ze staraniami i nie tylko :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tu jest raczkujący wątek ...Link do: Starania 2018 ,
Tu masz kolejny (mniejsze grono chętnie przywita nowe osoby) Link do: CZEKAMY na swój CUD :)
Niezmiernie przykro mi z powodu Twoich strat ...
Trzymam kciuki za starania :)
 
Do góry