reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Noworodek puszcza oczko.

Michał_90

Początkująca w BB
Dołączył(a)
20 Listopad 2020
Postów
17
Mam takie pytanie, i tak wybieram się do pediatry, ale czy miesięczny noworodek może od czasu do czasu zamykać jedno oczko tak jak jest to przy puszczaniu oczka?. Troszeczkę mnie to nie martwi. Oprócz tego normalnie też mruga.
 
reklama
Mam takie pytanie, i tak wybieram się do pediatry, ale czy miesięczny noworodek może od czasu do czasu zamykać jedno oczko tak jak jest to przy puszczaniu oczka?. Troszeczkę mnie to nie martwi. Oprócz tego normalnie też mruga.
Jeśli można wiedzieć co powiedzial lekarz? Bo teraz moje dziecko tak robi i się martwię.
 
Zwróć uwagę czy takie mruganie nie nasila się przy ssaniu.
Mam takie pytanie, i tak wybieram się do pediatry, ale czy miesięczny noworodek może od czasu do czasu zamykać jedno oczko tak jak jest to przy puszczaniu oczka?. Troszeczkę mnie to nie martwi. Oprócz tego normalnie też mruga.
 
Przepraszam że teraz odpisuję ale tyle się dzieje. Nikt w sumie z lekarzy nic nie powiedział. Rodzina moja mówiła jak poprzednik że normalne i nie ma się czego martwić. W sumie teraz tego nie robi. A ma 11 miesięcy.
 
Do góry