reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Rok z Klubem Mamy, Taty i Malucha " MammaMia" w Dąbrowie Górniczej

Dołączył(a)
24 Wrzesień 2011
Postów
4
W harmonogramie na pierwsze półrocze 2012 przewidziane są poniższe tematy spotkań::
31.01 - Kształtowanie się więzi w pierwszym okresie życia dziecka -psycholog Barbara Pniewska.
28.02 - Początki rozwoju mowy -logopeda- Joanna Sęk -wskazówki i ćwiczenia mowy dla rodziców małych dzieci
27.03 - Pierwsza pomoc w wypadkach małych dzieci -ratownik medyczny - Aleksandra Nadolna (mowa będzie o najczęstszych urazach dziecięcych m.in. zakrztuszeniach , oparzeniach, skaleczeniach, itp.)
22.05 - Świadomie żyję, świadomie wybieram - rzecz o tym, jak nie dać się omamić czyli o dobrej organizacji zakupów -dietetyk - Estera Różycka -przedstawienie gł. stereotypów w zakresie produktów spożywczych, technik manipulacji koncernów, ćwiczenia dla uczestników w opracowywaniu listy dobrych zakupów.
19.06 - Jak być matką i pozostać kobietą - psycholog - Sylwia Tymińska - jak w obliczu nawału obowiązków rodzicielskich zachować poczucie własnej kobiecości i wyjątkowości osobistej

Dla osób chętnych głębszym rozwojem osobistym proponujemy spotkania w stałym gronie uczestników o charakterze grupy wsparcia – terminy tych spotkań to :
14.02 - 13.03- 17.04 – 08.05- 05.06
Ponadto w ofercie Klubu „MammaMia” znajdują się jednodniowe treningi , które odbywać się będą w siedzibie naszego drugiego partnera – Golden Lion , przy ul. Królowej Jadwigi w Dąbrowie Górniczej. Pierwszy trening zaplanowany na 03.03.br dotyczyć będzie emocji małego dziecka. Szczegóły na stronie www.ckimdialog.pl.
Serdecznie zapraszamy!!
:-)
 
reklama
Do góry