reklama

Nowy Rok z Klubem Mamy, Taty i Malucha " MammaMia" w Dąbrowie Górniczej

Temat na forum 'Ogłoszenia - Śląsk' rozpoczęty przez klubmam, 30 Styczeń 2012.

 1. klubmam

  klubmam

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  W harmonogramie na pierwsze półrocze 2012 przewidziane są poniższe tematy spotkań::
  31.01 - Kształtowanie się więzi w pierwszym okresie życia dziecka -psycholog Barbara Pniewska.
  28.02 - Początki rozwoju mowy -logopeda- Joanna Sęk -wskazówki i ćwiczenia mowy dla rodziców małych dzieci
  27.03 - Pierwsza pomoc w wypadkach małych dzieci -ratownik medyczny - Aleksandra Nadolna (mowa będzie o najczęstszych urazach dziecięcych m.in. zakrztuszeniach , oparzeniach, skaleczeniach, itp.)
  22.05 - Świadomie żyję, świadomie wybieram - rzecz o tym, jak nie dać się omamić czyli o dobrej organizacji zakupów -dietetyk - Estera Różycka -przedstawienie gł. stereotypów w zakresie produktów spożywczych, technik manipulacji koncernów, ćwiczenia dla uczestników w opracowywaniu listy dobrych zakupów.
  19.06 - Jak być matką i pozostać kobietą - psycholog - Sylwia Tymińska - jak w obliczu nawału obowiązków rodzicielskich zachować poczucie własnej kobiecości i wyjątkowości osobistej

  Dla osób chętnych głębszym rozwojem osobistym proponujemy spotkania w stałym gronie uczestników o charakterze grupy wsparcia – terminy tych spotkań to :
  14.02 - 13.03- 17.04 – 08.05- 05.06
  Ponadto w ofercie Klubu „MammaMia” znajdują się jednodniowe treningi , które odbywać się będą w siedzibie naszego drugiego partnera – Golden Lion , przy ul. Królowej Jadwigi w Dąbrowie Górniczej. Pierwszy trening zaplanowany na 03.03.br dotyczyć będzie emocji małego dziecka. Szczegóły na stronie www.ckimdialog.pl.
  Serdecznie zapraszamy!!
  :-)
   
 2. reklama

Poleć forum