reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NUROBLASTOMA- złośliwy nowotwór mojej córeczki

reklama
Maleńki aniołku patrz na rodziców z chmurki i dodaj im sił na ten ciężki czas.Brak słów kiedy takie rzeczy się dzieją.Nie ma chwili żebym nie myślała o Zosiaczku :-(
[*]
 
Śpij Aniołku, śpij...
Otul się puszystą kołdrą z chur...
Piękne bajki śnij...
Niech nic nie zbudzi Cię ze snu.


Zosieńko, mimo, że los był dla Ciebie tak niesprawiedliwy zsyłając na Twoje małe ciałko tyle cierpienia, a dla Twoich bliskich niewyobrażalnie okrutny zabierając Cię o całe życie za wcześnie – sprawiłaś, że choć przez kilka chwil przestały istnieć podziały między ludźmi, że wszyscy staliśmy się dla siebie na wzajem oparciem, że dostrzegliśmy co naprawdę jest WAŻNE.
Teraz nasze serca rozdziera ból, bo najbardziej boli gdy odchodzi ktoś nieskazitelnie dobry. Świat bardziej potrzebuje dobra niż Niebo...
Dziękuję Ci Okruszku, że byłaś.

Śpij słodko.
Do zobaczenia Mała Istotko!
 
Dziś Twoje ostatnie pożegnanie Aniołku.. wierzę, że jesteś szczęśliwa, spokojna :***
Skrzydełkami ocierasz łzy swoim bliskim, dodaj im sił w tych trudnych chwilach, bo choć jesteś w tym lepszym już świecie to smutno tu bez Ciebie...

Judyto, Marku dużo sił Wam życzę. Całym sercem moja rodzina jest z Wami.
 
Chce, abyscie mnie pamietali
I nadal mnie kochali
Swe szczescie odszukali
Ogrom milosci zaznali

Choc mnie przysypia ziemia
Milosci nie pogrzebia
Milosc zostawie z wami
Abyscie sie kochali

Choc ja w ciemnosci ruszam
Zostanie moja dusza
W myslach waszych zostane
I kochac was nie przestanę....


Żegnaj...leć Aniołku do nieba...czeka na Ciebie..
Judysiu, Marku dziś szczególnie sercem, myślami przy Was...
 
reklama
"Anielski orszak niech twą duszę przyjmie,
Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba,
A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi,
Aż przed oblicze Boga Najwyższego."

Zosieńko, odpoczywaj w pokoju {*}{*}

Judyto, Marku, siły i wiary...
 
Do góry