reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O co chodzi, nie chce jeść

Agnesprin

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Kwiecień 2018
Postów
39
Moja córka od wczoraj miałam dwa razy dziwna sytuację.
Je mleko z butli i płacze, trzeba ją uspokoic i nie chce pić mleka, zje maks 20-30ml, ale to też przy tym postekuje. Po czym placze i trzeba ją utulić i uspokoić i potem zasypia...
Nie wiem czy coś ja może boleć, coś męczyć :/ nie zauważyłam pleśniawek.
Mala ma 2,5 miesiąca.
 
reklama
Do lekarza.... to może być wszystko i nic ... jest gorąco, dzieci mają gorszy apetyt. Może ją boleć ucho ...
Sprawdzić nie zaszkodzi.
 
Mój mały ma prawie 10 miesiecy i takie numery robi raz na jakiś czas. Teraz już się tym nie przejmuję, bo po pierwsze zjada juz solidne stałe posiłki a po drugie juz sie przyzwyczaiłam ze ten typ tak ma. Za pierwszym razem zachowywał sie w ten sposób gdy miał 6 tyg. Wtedy bylam przerażona, oczywiscie wizyta lekarza i położnej. Nic mu poza tym nie było, nie marudził, "tylko " plakal gdy odmawiał piersi. I nagle po dwóch dniach znowu zaczął jesc normalnie. Zdarzało się to potem jeszcze wielokrotnie i zdarza do tej pory, w okresie skoków rozwojowych, ząbkowania. Najdłużej odmawial 11 dni. Wtedy go usypiałam i karmiłam tylko na spiaco. Było to bardzo meczace . Może rzeczywiscie idz do lekarza, upewnij sie że dziecko zdrowe i probuj karmić do drzemek . Minie na pewno , bo przecież musi jeść :)
 
Moja córka od wczoraj miałam dwa razy dziwna sytuację.
Je mleko z butli i płacze, trzeba ją uspokoic i nie chce pić mleka, zje maks 20-30ml, ale to też przy tym postekuje. Po czym placze i trzeba ją utulić i uspokoić i potem zasypia...
Nie wiem czy coś ja może boleć, coś męczyć :/ nie zauważyłam pleśniawek.
Mala ma 2,5 miesiąca.
Czasem gdy boli dziecko ucho to nie chce pić. A może to poprostu chwilowa sytuacja.
 
reklama
Do góry