reklama

O tym jak pomagałem w pracach domowych i czym to się skończyło.

Temat na forum 'Zwierzenia' rozpoczęty przez marul, 26 Styczeń 2006.

1. marul

marul Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hmmmm było już jak Mamuska sprowadziła się do mnie. Pora posunąc się dalej w zwierzeniach.

Pewnego dnia, a dokładnie 1 kwietnia 2003 r. jakoś tak nie śpieszyło sie mi do roboty. Zjadłem sniadanko, a potem obserwowałem przyszłą małżonkę jak krząta się po kuchni. Nie zdązyła się jeszcze ubrać i miała na sobie tylko króciutką, chyba nawet nazbyt króciutką, zwiewną koszulkę. Myła naczynia. W pewnym momencie upadła jej na podłogę gąbka. Schyliła się po nią. Zbyt krótka koszulka odsłoniła to i owo... Zerwałem sie z krzesła. Musiałem, naprawdę musiałem jej pomóc. Podbiegłem szybko do niej, nim żdążyła się wyprostować i...

Dziewięć miesięcy później, dokładnie w Wigilię Swiat Bożego Narodzenia asystowałem w narodzinach naszego synka.

Mijały spokojnie dni, miesiące, lata. Maciek rósł jak na drożdżach. Pewnego dnia znowu nie chciało mi sie wybrać do pracy. Moja żona postanowiła z samego rana zrobić pranie. Pomyślałem, że jako dobry mąż pomogę jej w tym. Udałem zatem się do łazienki. Ale niestety... Miała na sobie tę samą koszulkę - notabene przez ten czas nigdy więcej nie używaną - a gdy wszedłem do łazienki akurat schylała się po proszek...

Na 1 października mamy termin porodu.

Drogie Panie zastanówcie sie więc dwa razy, zanim zagonicie swoich mężów do pomocy w pracach domowych.

2. weronisia

weronisia Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no to moje gratulacje marmul,że jesteś tai chetny do pomocy w pracach domowych :D
    oby nastepnym razem mamuska była w spodniach ;D

ale na serio,moje gratulacje dle obojga rodziców ::)

3. reklama
  4. minozka

minozka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mój komentarz do sprawy jest TUTAJ

;D

5. minozka

minozka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ale to Ty sam jej pomagałes a nie ona zaganiała Cię do pracy... ::)

6. agask

agask nałogowiec

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ;D ;D ;D ;D ;D ;D
    Gratulacje dzidziuśka,a swoją drogą musicie mieć świetnie posprzątane mieszkanie

7. żużaczek

żużaczek Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    marul uw naszej kuchni i łazience jest miejsce tylko dla jednej osoby ;D ;D

8. marul

marul Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    to tym większa szansa na "pomoc" :)

9. JaiKropeczka

JaiKropeczka Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  10. reklama
  11. Mamcia Paulinki

Mamcia Paulinki Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To wspaniale,że mąż zachwyca się żoną szczególnie przy pracach domowych;-)I za każdym razem tak samo;-)
    Gratulacje!

Poleć forum