reklama

O tym jak pomagałem w pracach domowych i czym to się skończyło.

Temat na forum 'Zwierzenia' rozpoczęty przez marul, 26 Styczeń 2006.

1. marul

marul Gość

Hmmmm było już jak Mamuska sprowadziła się do mnie. Pora posunąc się dalej w zwierzeniach.

Pewnego dnia, a dokładnie 1 kwietnia 2003 r. jakoś tak nie śpieszyło sie mi do roboty. Zjadłem sniadanko, a potem obserwowałem przyszłą małżonkę jak krząta się po kuchni. Nie zdązyła się jeszcze ubrać i miała na sobie tylko króciutką, chyba nawet nazbyt króciutką, zwiewną koszulkę. Myła naczynia. W pewnym momencie upadła jej na podłogę gąbka. Schyliła się po nią. Zbyt krótka koszulka odsłoniła to i owo... Zerwałem sie z krzesła. Musiałem, naprawdę musiałem jej pomóc. Podbiegłem szybko do niej, nim żdążyła się wyprostować i...

Dziewięć miesięcy później, dokładnie w Wigilię Swiat Bożego Narodzenia asystowałem w narodzinach naszego synka.

Mijały spokojnie dni, miesiące, lata. Maciek rósł jak na drożdżach. Pewnego dnia znowu nie chciało mi sie wybrać do pracy. Moja żona postanowiła z samego rana zrobić pranie. Pomyślałem, że jako dobry mąż pomogę jej w tym. Udałem zatem się do łazienki. Ale niestety... Miała na sobie tę samą koszulkę - notabene przez ten czas nigdy więcej nie używaną - a gdy wszedłem do łazienki akurat schylała się po proszek...

Na 1 października mamy termin porodu.

Drogie Panie zastanówcie sie więc dwa razy, zanim zagonicie swoich mężów do pomocy w pracach domowych.

2. weronisia

weronisia Zaangażowana w BB

no to moje gratulacje marmul,że jesteś tai chetny do pomocy w pracach domowych :D
    oby nastepnym razem mamuska była w spodniach ;D

ale na serio,moje gratulacje dle obojga rodziców ::)

3. reklama
  4. minozka

minozka Fanka BB :)

mój komentarz do sprawy jest TUTAJ

;D

5. minozka

minozka Fanka BB :)

ale to Ty sam jej pomagałes a nie ona zaganiała Cię do pracy... ::)

6. agask

agask nałogowiec

;D ;D ;D ;D ;D ;D
    Gratulacje dzidziuśka,a swoją drogą musicie mieć świetnie posprzątane mieszkanie

7. żużaczek

żużaczek Gość

marul uw naszej kuchni i łazience jest miejsce tylko dla jednej osoby ;D ;D

8. marul

marul Gość

to tym większa szansa na "pomoc" :)

9. JaiKropeczka

JaiKropeczka Gość

10. reklama
  11. Mamcia Paulinki

Mamcia Paulinki Fanka BB :)

To wspaniale,że mąż zachwyca się żoną szczególnie przy pracach domowych;-)I za każdym razem tak samo;-)
    Gratulacje!

Poleć forum