reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obciążenie genetyczne u partnera

reklama
W sprawie niedoboru białka to trzeba pogadać z hematologiem i na pewno da się go jakoś podnieść do właściwego poziomu lekami.
Wystarczy sprawdzać często poziomy witamin bo mogą być nieodpowiednie. Wtedy trzeba suplementować zmetylowane wersje. Jak mąż pójdzie do internisty/hematologa z wynikami mutacji to dostanie skierowania na dodatkowe badania. Jeśli wyniki są w normie to nie ma to żadnego wpływu na zdrowie, ani na jakość nasienia.
Jeśli chodzi o mutacje MTHFR to 50 % społeczeństwa ją ma. Ja też mam tą mutację. Wiele osób ją ma. Więc nie wiem czego się obawiasz bo wybierając męża statystycznie co drugi będzie nosicielem [emoji5]
 
Ostatnia edycja:
Rossig partner jest pod stała opieka hematologa, także tu mamy wszystko pod kontrolą. Co do Mthfr to wiem, że dużo ludzi ma ta mutacje, sama nie badałam, ale kto wie!
 
Do góry