reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

    A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Obecność notch

misia1608

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2014
Postów
1 074
Rozwiązania
0
Drogie brzuchatki, czy u którejś z Was wykryto w tętnicy macicznej notch dodatni ? U mnie w prawej tętnicy macicznej wynik wynosił pi 0.63 notch (-) zas w lewej właśnie pi 1,49 notch (+). Strasznie się niepokoje i bardzo boję, że może doprowadzić to do stanu przedrzucawkowego, tym bardziej, że w moczu pojawiło się białko śladowe ilości.
 
reklama

mama2013

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Lipiec 2012
Postów
611
Rozwiązania
0
Ja miałam notch +w prawej tętnicy, chyba nawet podobne wartości do Twoich ;) Wykryte to zostało w 23tc i zostało już do końca. Musiałam przez to częściej chodzić na USG dopplerowskie, mierzyć codziennie ciśnienie, ale całe szczęście skończyło się tylko na nerwach i strachu :) bo dziecko urodziło się zdrowe :)
 

misia1608

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2014
Postów
1 074
Rozwiązania
0
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, czy urodziłaś w terminie ?
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry