reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obfita miesiączka

KasiaMarysia23

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Luty 2015
Postów
13 965
Dziewczyny mam pytanko do Was.
Od paru miesięcy miesiączkuje regularnie mimo kp. Badam się u ginekologa co 3 miesiące i okazało się że mam nadżerke. W styczniu doktorka powiedziała, że mogę być w ciąży i kazała przyjść za tydzień. Tak się złożyło, że ten tydzień później dostałam @. Jednak byłam na wizycie, zrobiła usg. Uprzedziła mnie,że może być obfity i jeśli nie przejdzie w ciągu 6 dni to mam się zgłosić. Okres był wręcz przeciwnie, bez skrzepów, czysta krew. Taki sam był w luty, jeden dzień wcześniej niż ostatnio ale też nieobfity, taki jak w styczniu. Za to w marcu przyszedł dwa dni wcześniej ale jest bardzo obfity. Martwię się,bo chodzę do toalety co pół godziny, co godzinę. Dziś 3 dzień i nic się nie mniejsza, żywa krew w dodatku sporo tych skrzepów i duże. Czasem przy czynnościach fizjologicznych czuję jak lecą ze mnie. Nie boli mnie nic, w sumie od porodu żadna miesiączka nie jest bolesna. Zaczynam się mocno stresować czy to coś poważnego, może to przez tą nadżerke tak się dzieje. Miała któraś podobną sytuację?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry