reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży, beta 4 razy ujemna

Dołączył(a)
3 Grudzień 2018
Postów
9
Mam objawy ciąży, jexnak wszystko temu zaprzecza. Odbija mi sie od dwóch tygodni, miewam mdłości, robi mi sie slabo czasami, nawet tuz przed krwawieniem, które przyszło w terminie miesiaczki, ale bylo slabsze i krotsze dostalam wyczulenia na zapachy. Nawet poszlam po ponad 5 tygodniach od stosunku do ginekologa. Ginekolog nie widziała ciąży. Nie wychodzi mi tez żaden test sikany, a beya wyszla az 4 razy ujemna. Pierwszy raz robilam ja 4 tygodnie po stosunku, ostatni raz dziś, 6 tygodni po stosunku. O co może chodzić? Nigdy wcześniej tak nie mialam? Czy jednak istnieje ryzyko ciąży?
 
reklama
Beta, testy, lekarz wszystko wskazuje na to, że nie jesteś w ciąży. Z objwów obstawiałabym raczej problemy gastryczne a więc przejdź się do internisty i porób badania w tym kierunku.
 
Mam objawy ciąży, jexnak wszystko temu zaprzecza. Odbija mi sie od dwóch tygodni, miewam mdłości, robi mi sie slabo czasami, nawet tuz przed krwawieniem, które przyszło w terminie miesiaczki, ale bylo slabsze i krotsze dostalam wyczulenia na zapachy. Nawet poszlam po ponad 5 tygodniach od stosunku do ginekologa. Ginekolog nie widziała ciąży. Nie wychodzi mi tez żaden test sikany, a beya wyszla az 4 razy ujemna. Pierwszy raz robilam ja 4 tygodnie po stosunku, ostatni raz dziś, 6 tygodni po stosunku. O co może chodzić? Nigdy wcześniej tak nie mialam? Czy jednak istnieje ryzyko ciąży?
To nie są objawy ciąży... A jedynie dolegliwości które mogą towarzyszyć wielu stanom czy schorzeniom. Czasem przy wahaniach hormonalnych tak bywa. Czasem zdarza się bardziej dokuczliwe pmsy niż zwykle, może kilka rzeczy na raz się nalozylo. Jeśli po takim czasie od stosunku beta będzie ujemna to szukaj przyczyny gdzie indziej. Cukier zbadaj, tarczyce, ferrytyne, morfologie. ...
 
reklama
Nie jesteś w ciąży. 4 krotnie beta nie może się mylić, dostałaś miesiączkę i lekarz nie stwierdził ciąży. Nie ma cudów. Więcej dystansu i zdrowego rozsądku życzę chociaż wiem, że chęć jest silniejsza.
 
Do góry