reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciązy

Dołączył(a)
6 Grudzień 2021
Postów
1
Za pare dni spodziewam się miesiączki. Współżyłam z partnerem bez zabezpieczenia jak się okazało w dni płodne. Po upływie ok. 7 od ostatniego razu zaczęłam się gorzej czuć. Bolało mnie z lewej strony podbrzusze z przerwami. Przy dotyku i piersi. Zauważyłam i zmęczenie i ogólny spadek energii. Na jakiekolwiek testy za wcześnie jednak zastanawiam się co może mi dolegać.
 
reklama
Jeśli twierdzisz, że masz objawy to test musi już wyjść. Nie ma objawów jak nie ma ciąży (pozytywnego testu) wszystkie objawy maga wskazywać na PMS nawet jeśli nigdy tak nie miałaś, zawsze może być ten pierwszy raz. Na objawy i tak jest za wcześnie jeśli nie byłaś na monitoringu (kalendarzyk to tylko statystyka i on nie wie kiedy masz i czy w ogóle ją masz) zrób test a jeśli będzie negatywny - ciąży jeszcze nie ma
 
Za pare dni spodziewam się miesiączki. Współżyłam z partnerem bez zabezpieczenia jak się okazało w dni płodne. Po upływie ok. 7 od ostatniego razu zaczęłam się gorzej czuć. Bolało mnie z lewej strony podbrzusze z przerwami. Przy dotyku i piersi. Zauważyłam i zmęczenie i ogólny spadek energii. Na jakiekolwiek testy za wcześnie jednak zastanawiam się co może mi dolegać.
Na to chyba tylko lekarz odpowie. Zwłaszcza jeżeli boli podbrzusze. Jeżeli współżyliście bez zabezpieczenia, to i tak będziesz musiała zrobić test. Zwłaszcza, ze to było w dni płodne
 
Za pare dni spodziewam się miesiączki. Współżyłam z partnerem bez zabezpieczenia jak się okazało w dni płodne. Po upływie ok. 7 od ostatniego razu zaczęłam się gorzej czuć. Bolało mnie z lewej strony podbrzusze z przerwami. Przy dotyku i piersi. Zauważyłam i zmęczenie i ogólny spadek energii. Na jakiekolwiek testy za wcześnie jednak zastanawiam się co może mi dolegać.
Serio? Możesz być w ciąży, jak również może to być oznaką zbliżającego się okresu, torbieli, stresu wywołanego sytuacją, zatruciem pokarmowym, przeziębieniem? Tak naprawdę to wróżenie z fusów - w dniu spodziewa ego okresu zrób test ciążowy, a najlepiej iść na krew.
 
Do góry