reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy zapłodnienia

Dołączył(a)
14 Maj 2023
Postów
6
Dziewczyny, 07.05 miałam owulacje. Staramy się o dzidziusia. Od paru dni czuje kłucie w podbrzuszu, do @ jeszcze tydzień. Bolą mnie piersi. Myślicie ze mogą to być objawy zapłodnienia? Jest sens robić test skoro do @ tydzień?
 
reklama
Dziewczyny, 07.05 miałam owulacje. Staramy się o dzidziusia. Od paru dni czuje kłucie w podbrzuszu, do @ jeszcze tydzień. Bolą mnie piersi. Myślicie ze mogą to być objawy zapłodnienia? Jest sens robić test skoro do @ tydzień?
Najwcześniej można próbować robić test 10 dni po owulacji, ale najpewniejszy wynik jest 14 dpo, czyli zazwyczaj w terminie miesiączki. Oczywiście jeżeli jesteś pewna owulacji, a owulacja też nie gwarantuje zapłodnienia 😉
Objawy mogą być również związane z pms więc na to nie patrz, bo po co się nakręcać 🤷
Trzymam kciuki i życzę cierpliwości, bo teraz nic nie poradzisz 🙂
 
Dziewczyny, 07.05 miałam owulacje. Staramy się o dzidziusia. Od paru dni czuje kłucie w podbrzuszu, do @ jeszcze tydzień. Bolą mnie piersi. Myślicie ze mogą to być objawy zapłodnienia? Jest sens robić test skoro do @ tydzień?
Do implantacji zarodka najwcześniej dochodzi 6 dni po owulacji, więc jakiekolwiek masz objawy- podkreślając od kilku dni, nie mogą być to objawy ciążowe, bo zwyczajnie beta nie zdążyła by urosnąć. Na test za wczesnie, możesz próbować ale tak wcześnie może być fałszywie negatywny, nawet jeśli ciąża z tego będzie.
 
Dziewczyny, 07.05 miałam owulacje. Staramy się o dzidziusia. Od paru dni czuje kłucie w podbrzuszu, do @ jeszcze tydzień. Bolą mnie piersi. Myślicie ze mogą to być objawy zapłodnienia? Jest sens robić test skoro do @ tydzień?
Test zrobić możesz zawsze, ale fizycznie nie istnieją objawy zapłodnienia. Objawy ciąży są o wiele później.
 
Dziewczyny, 07.05 miałam owulacje. Staramy się o dzidziusia. Od paru dni czuje kłucie w podbrzuszu, do @ jeszcze tydzień. Bolą mnie piersi. Myślicie ze mogą to być objawy zapłodnienia? Jest sens robić test skoro do @ tydzień?
To są objawy tylko szalejących w tym czasie hormonów w organiźmie. Może ciąża będzie lub nie, ale te objawy nie są z powodu ciąży.
 
Do góry