reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy

reklama
WITAM !
Ostatnią miesiączkę miałam 13 lutego, dziś jest 15 marca a @ jeszcze nie przyszła. moje objawy to ogromny wzrost apetytu. na piersiach strasznie powiększyły mi się żyły, a nawet pojawiły się po bokach brzucha. parę razy na dzień czuje takie małe skurcze w brzuchu. mam strasznie napięty brzuch.
robiłam 1 test i druga kreseczka była bardzo bladziutka, a 2-gi test niby wyszedł negatywny. nie wiem co o tym myśleć. może jeszcze poczekam parę dni.
Zrob sobie badanie krwi beta w labolatorium.
Albo test za pare dni:-)
 
Anineczka
Miałam plamienia z Wikiem bardzo delikatne, które trwały 7 dni, brałam w tym czasie duphaston i wszystko minęło, moja ginka tłumaczyła to tym, że to może się czasem pojawić w 6-7 tyg bo to takie implantacyjne i żebym się nie martwiła, mam nadzieję że to dokładnie to.
Teraz też delikatna plamka krwi, zadzwoniłam do mojej ginki i ona mi powiedizała że mam łyknąć dwa duphastony i jutro jeszcze raz zadzwonić. Ale uspokoiła mnie, to najważniejsze :tak:
 
mam plamienie :-( ale nic mnie nie boli, zupełnie tak samo jak byłam z Wikiem w ciąży... w pon mam usg

misia - duphaston napewno Ci pomoże :-) będzie dobrze :tak:

a ja mam objaww ciąg dalszy :baffled: odruchy wymiotne co do zapachów :zawstydzona/y: drażni mnie każdy zapach...nie ważne czy to są perfumy czy smażone mięso na patelni :eek: np. wczoraj moja mama smażyła kiełbaskę na cebulce do kopytek ja zamiast zrobić krok w pród zrobiłam dwa kroki w tył :-p no i skończyło się w kibelku :-D
 
misia biedactwo:-( zeby to plamienie szybko sie skonczyło

Ja mam nadzieje ze ta atrakcja w tej ciazy mnie ominie, ale zaczynam sie bac bo zblizam sie do terminu kiedy miałam poprzednio:-(

Krzyszton poczekaj jeszcze kilka dni i powtorz test, zycze dobrych wiesci:-)

Mnie jakos mdłosci przestały tak bardzo meczyc choc jak wyrzucałam smieci to miałam odruch ale głebokie oddechy pomogły:-)
najgorsze jest to odczucie wilgotnosci...ja niedługo wpadne w paranoje bo co chwila chodze i sprawdza czy aby nie plamie...zwariowac idzie
 
Kunda ja tez to mam.
Czasami wydaje mi sie,ze popuscilam :oo2:
Mam mega mokro i wczoraj w lozku juz polecialam do lazienki sprawdzic czy to nie krew :eek::baffled:
Cyckow dalej brak...to znaczy bolesci :eek::-)
Mdlosci niet.

Ale apetyt stracilam calkowicie,nawet teraz siedze przed kompem na glodniaka.
Bo w brzuchu burczy,ale wszystko rosnie w gardle.
No ne moge nic przelknac...no ale musze cos jesc.
Ide sobie zrobie chociaz kromala:-p

No i kolejne spodnie mnie cisna,a jeszcze w zeszlym tygodniu byly dobre :sick:
 
anineczko - ja też jeszcze kilka dnitemu bałam się, ż może coś jest nie tak bo nie mam objawów :-) wtedy diewczyny na głównym pisały mi że na tym etapie ciąży powinny boleć tylko piersi...mnie bolą i to potwornie a może dlatego że to moja pierwsza ciąża :confused:
ja też mam spadek apetytu :zawstydzona/y: nic mi nie smakuje :no: i na nic nie mam ochoty :baffled:
 
hej hej dziewuszki!

Jadę na duphastonie, plamienie ustąpiło, a ja jestem przeziębiona, mam katar taki bezndziejny, drapie mnie w nosie i w gardle, brrr nie cierpię tego. Zmykam do łóżeczka. Przez weekend raczej mnie nie będzie więc się nie martwice bo będe się wylegiwać w wyrku i kurować.

W następnym tyg mam usg bo moja ginka jedzie na narty jutro na tydzień. Ale wszystko na razie w porządku.

Całuski w brzuszki!
papa :-)
 
reklama
witajcie dziewczyny! ostatnia miesiaczke mialam 9lutego czyli z moich wyliczen jestem z 4tym tygodniu??dobrze licze?:zawstydzona/y: no i na USG jeszcze nic nie widac,mam przyjsc za 10 dni ale betka wyszla pozytywnie. Mialyscie jakies objawy w 4tym tygodniu? wiekszosc z was juz jest dalej niz ja ale jesli pamietacie to prosze o odp. Ja co chwile siusiam i bola mnie piersi i do tego pobolewa mnie brzuszek tak jak przed okresem ale bardzo lagodnie,poza tym nic.wiem ze jeszcze tych objawow bede miala po dziurki w nosie ale martwie sie ze jeszcze nie mam:-p :happy:
 
Do góry