reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy

Ufff, dzięki dziewczyny, ulżyło mi, że nie tylko ja przytyłam.Zmartwiłam się, bo to dopiero 7 tydzień, a już przytyłam ze 2 kilo to na pewno. Moje objawy, to: bolesne piersi, okropny apetyt, lekkie zmęczenie, wrażliwa skóra, bóle podbrzusza (mam je prawie od samego początku)

pozdrowionka :-)

malinois - SUPER, że listopadówka, ale chodziło mi o...to chyba wychodzi na październik ;-)
 
reklama
Dzięki anineczka, sprawdziłam sobie i jakby nie patrzeć wychodzi mi termin na 01.11.2007. Dziś zaczął sie 7 tydzień licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, więc chyba wszystko się zgadza :-)
 
Malinois najedz na ktorys suwaczek myszka i kliknij w niego_Otworzy Ci sie stronka,gdzie stworzysz krok po kroku suwaczek.
Wytnij pozniej UBBcode i wklej go do swojego podpisu
 
reklama
Do góry