reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy

po wczorajszych plackach ziemniaczanych miałam dzisiaj straszną noc :zawstydzona/y:
mnie odrzuca od mięsa na conajmniej kilka metrów :-p
wróciła ochota na słdycze - w moim menu są sękacze :-D
i strasznie swędzą mnie cycuszki i brzuch :baffled:
siusiam coraz więcej :sick:
 
reklama
Oj Kajuniu nie posluzylo smazone :no:
Ale wiem,ze czasami ochota jest silniejsza:tak:;-)
Mnie piersi bola tylko jak sie pomacam:laugh2:
Tak wiec sie za duzo nie macam:laugh2::laugh2:
Mdlosci sa ale minimalne i to na niektore potrawy.
Poprostu jak juz nie moge cos zjesc albo maz poda cos na co nie mam ochoty to mnie zaraz cofa.
A tak to tylko wielkie zmeczenie pod wieczor,a kolo 17-18 obowiazkowa drzemka.Wtedy maz wraca z pracy i porywa Antka do zabawy.A ja wtedy korzystam i kimam:tak:
 
jak swedzi to czas sie zaczac smarowac
ja smarowalam sie od 3 miesiaca mustela i nie wyszedl mi ANI JEDEN rozstep
NIC
co do roznych ciaz to z Ignacym nawet raz nic mnie nie zabolalo, nie chcialo mi sie rzygac non toper ani nic
a teraz? hehe
mam nadzieje ze to dziewczynka bedzie
 
a ja właśnie czytam o waszych smaczkach i zajadam się chlebem z sałatą i pomidorem oraz serkiem wiejskim. Wcinam już trzeci kawałek chleba i cały kubeek sera... Oj... jak tak dalej będzie to mi sporo przybędzie:-) W ostatniej ciąży przytyłam w sumie 16 kg. Ciekawe czy teraz pobiję ten wynik? Nie chciałabym, oj nie.. tym bardziej, że nie wiadomo czy tak szybko po drugiej ciąży uda się wrócić do formy:confused:

A z objawów? W zasadzie cycki też tylko jak je pomacam to coś tam czuję, nudności rzadko aczkolwiek czasem są, generalnie czuję się bardzo dobrze. Może dlatego, że za badzo nie mam czasu myśleć o mojej drogiej fasolince. Zauważyłam, że jak mały śpi i właśnie wtedy kombinuję na temat swojej ciąży to pojawiają się objawy:tak: :-)

Ach no objaw nr 1: kibel w nocy zaliczam trzy razy!!! Pęcherz nie wytrzymuje:wściekła/y:
 
hehe ja tez chodze czesto do lazienki, to jest strasznie uporczywe-zwlaszcza w nocy:dry:
Mdlosci dalej mnie mecza.
Mniej mecza jesli zanim wstane cos zjem ale i tak dokuczaja:no:
Dziewczyny czy cola jest calkowicie zabroniona w ciazy??nie moge wypic nawe szklaneczki?mam ostatnio taka ochote a od sokow jest mi juz nie dobrze, nie moge sie niczym napic
 
reklama
Witam panie po przerwie.
Niestety zaczynam nowy etap ciąży -horyzontalny.:-:)-(
Pare dni temu zaczęłam bardzo krwawić, byłam pewna, że to już po wszystkim.
Jednak okazało się, że fasolki żyją:-):-):-) i mają się dobrze.
Niestety dokwaterował im się następny lokator - krwiak. :baffled::baffled:
No teraz muszę leżeć i czekać aż się wchłonie albo pójdzie precz.
 
Do góry