reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy

jeszcze niedawno Wam gratulowalam, a teraz boje sie, ze sama do Was dolacze. @ brak (chociaz totez o ciazy nie swiadczy, po tak krotkim czasie od porodu) piersi bola, a od 3 dni mnie rano mdli. Testu nie zrobilam bo sie boje i tak siedze i sie bije z myslami :]
 
reklama
Marthusia nie bij się z myślami, po prostu zrób test zamiast się martwić ;-)
Cokolwiek będzie, będzie dobrze :tak:


Ania8
jeśli na suwaczku pokazuje Ci 6 tyg i 2 dni to mówisz że jesteś w 7 tygodniu. Jeśli równo 7 tyg - mówisz że skończyłaś 7 tydzień :-)

Ale mam wredny katar... :wściekła/y:
 
Magda wspołczuje i trzymam kciuki aby wszystko wrociło do normy, nie przemeczaj sie i lez

Martusia rob test i nie zadreczaj sie:-)

Kathe ja w ubiegłej ciazy w pierwszym trymescie miałam co chwila usg bo byłam w szpitalu z krwawieniem i Macio jest zdrowy:-)

Wiecie ja sie teraz zaczynam martwic, bo jestem w tym trudnym tyg...jejku chyba uspokoje sie jak juz bedzie 12tydz wtedy uwieze ze wszystko bedzie doberze...w srode w koncu pierwsza wizyta u gina ciekawe co powie:-)
 
Magda trzymam kciuki! Na pewno będzie dobrze!
Marthusia uszy do góry! Wiem, że Ci pewnie teraz trudno, ale trzymaj się. Macie nową istotkę do kochania. Gratulacje!!!:-)

Kathhe ja też mam takie wrażenie, że ciągle czuję brzuch. I nawet się martwiłam ze dwa dni, bo miałam dodatkowo takie kłucie z prawej strony (ale tak nisko i tak blisko biodra, że nie dam głowy, czy to nie staw:-) ). Dzisiaj przeczytałam w jakiejś "dzieciowej" gazecie, że uczucie napięcia w podbrzuszu, takie jak przed okresem jest częste we wczesnej ciąży i świadczy o tym, że macica przygotowuje się do ciężkiej pracy, jaka ją czeka. No i się uspokoiłam.
Pozdrawiam!


A dzisiaj mojemu maleństwu zaczyna bić serduszko!!! :-D :-D :-D :laugh2: :laugh2: :laugh2: :-) :-) :-)
 
reklama
Marthusia gratuluje!jejku ale szybko:happy: prawie za jednym zamachem no i dzieci beda w podobnym wieku-to dobrze, pozniej sie z tego ucieszysz zobaczysz:happy::tak:
Amaze tez dzis przeczytalam o tym ze te bole sa normalne. Dziewczyny-jak bedziecie mialy pierwsze USG dajcie znac:happy: ja jestem zapisana do lekarza dopiero na 30 marca wiec dopiero wtedy dokladnie dowiem sie jak tam moje malenstwo no i dowiem sie w koncu dokladna date.

Pozdrawiam kochane mamusie!
 
Do góry