reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy :)

Dołączył(a)
26 Marzec 2018
Postów
6
Witajcie przyszle mamusie :)
Z racji tego, że jest wiele kobiet na grupie, które się starają o dzidziusia, chciałam się zapytać jakie były Wasze najwcześniejsze objawy ciąży tuż po zapłodnieniu, oczywiście oprócz braku miesiączki. Kiedy najwcześniej objawy dały znak, że to ciąża? :)

Miałyście może tak, że wcześniej przed spodziewana @ czułyście jakby rozpulchnienie w dole brzucha? :)
 
reklama
Ja rozpulchnienie czuje przed każda miesiączka.

Kochana, ja jestem dopiero 13 dni po okresie, więc to niemożliwe, żeby zaraz znów miała przyjść, bo w piątek jak byłam u gina, to powiedziała, że dopiero pecherzyk będzie pękał za dzień lub dwa.

Poza tym nie pamiętam, żebym takie rozpulchnienie czuła przed jakąkolwiek @ ;)
 
Ostatnia edycja:
Czyli pękł sobota-niedziela? Wiec nawet jeśli doszło do zapłodnienia to za szybko na objawy. Połączone komórki teraz dziela się i znajdują w jajowodzie, za kilka dni dopłyną do macicy i zacznie się zagnieżdżenie.
To co czujesz to może być ucisk powstały pod wpływem nagromadzonego płynu. Ja przy owulacji plamie kilka dni.
Teraz. Spóźnia mi się okres. Ale wątpię aby z powodu ciąży. Co czuje: bol głowy i mdlosci od kilku tyg, robi mi się gorąco i zazwyczaj przed okresem 3 dni czuje wilgoć a teraz tak nie mam. I bolą plecy. Ale to tylko spekulacje. Jak nie przyjdzie okres zrobię test.
Objawy jak przy wirusie
 
Ostatnia edycja:
Czyli pękł sobota-niedziela? Wiec nawet jeśli doszło do zapłodnienia to za szybko na objawy. Połączone komórki teraz dziela się i znajdują w jajowodzie, za kilka dni dopłyną do macicy i zacznie się zagnieżdżenie.
To co czujesz to może być ucisk powstały pod wpływem nagromadzonego płynu. Ja przy owulacji plamie kilka dni.
Teraz. Spóźnia mi się okres. Ale wątpię aby z powodu ciąży. Co czuje: bol głowy i mdlosci od kilku tyg, robi mi się gorąco i zazwyczaj przed okresem 3 dni czuje wilgoć a teraz tak nie mam. I bolą plecy. Ale to tylko spekulacje. Jak nie przyjdzie okres zrobię test.
Objawy jak przy wirusie
Kochana, ja tylko zapytałam o pierwsze objawy po zapłodnieniu jakie dziewczyny tutaj miały/mają.
Pierwszy raz poczułam takie uczucie rozpulchnienia, dlatego zapytałam czy któraś miała coś podobnego :)
 
Kochana, ja tylko zapytałam o pierwsze objawy po zapłodnieniu jakie dziewczyny tutaj miały/mają.
Pierwszy raz poczułam takie uczucie rozpulchnienia, dlatego zapytałam czy któraś miała coś podobnego :)
Pierwszy miesiąc staramy się o dzidziusia. @ powinnam dostać 12.04 czuje dziwne kłocia w jajnikach ale może to być na @..chociaż bardzo chciałabym żeby tak nie było :( pozdrawiam!
 
reklama
Witajcie przyszle mamusie :)
Z racji tego, że jest wiele kobiet na grupie, które się starają o dzidziusia, chciałam się zapytać jakie były Wasze najwcześniejsze objawy ciąży tuż po zapłodnieniu, oczywiście oprócz braku miesiączki. Kiedy najwcześniej objawy dały znak, że to ciąża? :)

Miałyście może tak, że wcześniej przed spodziewana @ czułyście jakby rozpulchnienie w dole brzucha? :)
I jak sytuacja?
 
Do góry