reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oby ciąża- pytanie.

G

gosc10

Gość
Witajcie Kobietki.
11 dni po zastrzyku ovitrelle zrobiłam test o czułości 25 i wyszedł pozytywny.

Dzisiaj , tj. 12 dni po ovitrelle powtórzyłam i także pozytywny (ale mam wrażenie żr ciut słabsza kreska?).

Od 4 cyklu jestem tylko na ovitrelle i nigdy tak długo zastrzyk się nie utrzymywał (max do 9 dni).

Logika podpowiada, ze to mało proawdopodobne aby test o czułości 25 wyszedł pozytywny 12 dni po zastrzyku i 9,10 dni po owulacji.

Na betę nie chce iść dopóki nie kinie termin @ a ten przypada na czwartek.
Moje cykle są co 23/24 dni.

Zastrzyk miałam 15.03 i potwierdzona owulacje 16.03.

Czy miałyście sytuacje, w której ovitrelle wychodziłby pozytywnie na teście 25 po 12 dniach?
Test o czułości 10 oczywiście wychodzi ale kreska jest taka sama jak na teście 25. Zastanawiam się, czy nir powinna być wtedy ciemniejsza...


Mam 32 lata i starania od września 2018r.
Monitoring szybko potwierdził ze pecherzyki są ładne i naturalne ale nie pękają. To jest moje 4 podejście z ovitrelle.


*** nie miałam żadnego plamienia , ani żadnych objawów które opisują niektóre kobiety (Klocia itp) ale uwierzcie, że wnikliwie sie przyglądałam :)


IMG_1388.JPG
 
Do góry