reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ocet jabłkowy - Co sądzicie?

Dołączył(a)
11 Listopad 2011
Postów
14
Witajcie,
Ostatnio przypadek natknęłam się na stronę ocet jabłkowy poświęconej octowi jabłkowemu. Miałyście jakieś doświadczenia w tym temacie. Z różnych informacji w internecie można dowiedzieć się praktycznie o samych zaletach octu jabłkowego. Przedstawiany jest jako idealny preparat na odchudzanie. Zainteresował mnie ten temat i chciałabym dowiedzieć się jak to wygląda w praktyce.
Z góry dzięki za odpowiedź.
 
reklama
Jezeli chcesz sobie zniszczyc organy wewnetrzne,to nie widze problemu.Szczerze odmawiam.Nawet pod postacia tabletek.
Najlepszy sposob na schudniecie to zdrowe odzywianie sie i sport,nie ma diety cud ktora by nie wyniszczala w pewien sposob organizmu-nawet zachwalana dieta dukana,ktorej to zalozyciel zostal podany do sadu.
 
W odpowiednich ilosciach oczywiscie nie,ale w dietach i dla jego skutecznego dziala powinnas przyjmowac go w wiecej niz odpowiednich ilosciach.
 
Ja również niedawno natknełam sie na ocet jabłkowy i zastanawiam się czy spróbować. Chcę pozbyć się tak góra 5 kg.

Czy któraś z dziewczyn stosowała???

Chodzę na aerobik no ale słodycze robią swoje i waga idzie w górę:zawstydzona/y:
 
ocet jabłkowy zawarty jest w suplementach diety takich jak np Linea więc odpowiedni jest tylko do bardzo stopniowego odchudzania :)
 
przez 5 miesięcy piłam to świństwo i nie dało mi żadnego efektu..... Może komuś to pomogło..... a na pewno nie zaszkodziło ")

 
reklama
Ocet jabłkowy w diecie, pomaga schudnąć. Odpowiedz na pytanie Jak schudnąć? jest prosta, systematyczność ale również nie nadużywanie octu jabłkowego może przynieść jakiś efekt. Nie liczyła bym jednak na cud.
 
Do góry