reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzanie w okresie karmienia???

Dołączył(a)
3 Czerwiec 2009
Postów
7
Moja siostra w okresie karmienia zaczela se odchudzac. Fakt dlugo karmila. Ja bylam przeciwna , ale ona kupila w aptece jakis suplement Reduxil sie nazywal i zaczela go lykac. Twierdzila, ze jest zupelnie bezpieczny nawet dla matek karmiacych. Tak ją zapewniala farmaceutka. Znacie moze lub stosowalyscie ten Reduxil? Na pewno nie szkodzi to malenstwu? martwie się o mojego chrzesniaczka..
 
reklama
Żadne tabletki nie pomogą schudnąć jeśli nie stosuje się odpowiedniej diety oraz aktywności fizycznej. A przy karmieniu piersią nie powinno się stosować żadnych tabletek, ponieważ czynne składniki mogą przedostawać się do mleka matki i działać również na dziecko - a dziecko potrzebuje pełnowartościowego pokarmu.
 
Ostatnia edycja:
Oby nie zrobiła tym krzywdy dziecku a na odchudzanie polecam 5 małych posiłków dziennie i ćwiczenia - tym nikomu nie zaszkodzi a trucie się prochami to najgorsze wyjście w dodatku jak karmi piersią...mi by to do głowy nie przyszło - szok!
 
Zupelnie niepotrzebnie malenstwo samo z niej wyciagnie wszystkie zapasy tluszczyku!!! Sama osobiscie karmie piersia i w zyciu taka chuda nie bylam jak teraz :tak:
 
Zupelnie niepotrzebnie malenstwo samo z niej wyciagnie wszystkie zapasy tluszczyku!!! Sama osobiscie karmie piersia i w zyciu taka chuda nie bylam jak teraz :tak:

niestety nie zawsze tak jest... ja karmie juz ponad rok, a i tak jestem sporo na plusie... a musze powiedzieć, że mam wyjątkową pijawkę ;-) dużo daje ograniczenie w jedzeniu białego pieczywa oraz ziemniaków :tak: no i duuuuuuużo warzyw i owoców oraz ćwiczenia ;-)
 
Siostra nie daje sie przekonac uwaza, ze dziecko jest juz duze i ze nie ma to na nie wpływu. Dalej łyka ten reduxil, bo jakas baba w aptece jej powiedziala, ze to bezpieczne. ona sie tego uczepila i mlotem nie da sie jej wytlumaczyc
 
reklama
Do góry