reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzanie z dietetykiem

Dołączył(a)
5 Wrzesień 2012
Postów
2
Postanowiłam założyć nowy wątek na temat odchudzania po ciąży. W ciąży przytyłam 25kg po ciąży zostało mi 15 próbowałam różnych diet z netu z gazet, chodziłam do dietetyków byłam w setpoincie niestety dieta mega droga i na krótko wszystko wróciło, w 4line posiłki nie smaczne bylam wciąż głodna, foodline dietetyczka mało sympatyczna ale jedzenie bardzo dobre szkoda tylko ze na maile przestała odpisywać i nie odbierała tel jak chciałam sie umówić na wizytę, teraz chodze po poradni halsa do pani patrycji dieta pycha schudłam juz 15kg z ciąży i chudne dalej boje sie ci bedzie po diecie ale pani patrycja uspokaja mnie ze bedziemmy wychodzic z diety nie wiem co to znaczy ale wierze jej...opiszcie swoje doswiadczenia w tej kwestii zeby żadnej z nas już taka mało przyjemna sciezka zdrowia sie nie przydarzyła
 
reklama
Wychodzenie z diety to takie stopniowe dochodzenie do normalnego odżywiania. Nie można organizmowi od razu walnąć dużej porcji kalorii dodatkowo, bo zacznie to odkładać pamiętając gorsze czasy. Do tego niestety mniej kilogramów spala mniej kalorii, więc przy niższej wadze ogólnie organizmowi wystarcza mniej pożywienia... ale ogólnie nasze organizmy są niezbadane, wszystkie te teorie o węglowodanach, kaloriach itd. często nie mają dużo wspólnego z rzeczywistością....
 
Hej, już udzielałam się w tym temacie na temat mojej współpracy z centrum dietetycznym, chętnie napiszę więcej, ponieważ moja poprzednia wypowiedź raczej nie była wyczerpująca. Napisałam tylko o efekcie 6 miesięcy temu. Cel osiągnęłam kilka tygodni temu – 19 kg mniej i właśnie kilka tygodni temu skończyłam współpracę z setpoint, o którym tu napominasz.
Twoja ścieżka brzmi troszkę nieprawdopodobnie, że skakałaś tak z centrum dietetycznego do centrum. Widać, że nie jesteś wytrwała w tym, co robisz, albo kosztem tych wymienionych centrów, w których Ci się nie podobało, próbujesz wypromować to, w którym ponoć się odchudziłaś…
kusmir - o naturhouse słyszałam, ale nie wiem, jak pracują, nikt z moich znajomych się tu nie odchudzał. Opisałam powyżej moje doświadczenia z innym centrum :)
 
Sama wróciłam do wagi sprzed ciąży dopiero po 14 miesiącach. Miałam do zrzucenia 12 kg. Nie narzucałam szczególnych reżimów, nie jadałam słodyczy. Chodziłam na areobik. Pomogło.






______________________________________________________________________________________________________

http://www.fungopol.pl
 
Do góry