reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odpieluchowanie

Dołączył(a)
8 Czerwiec 2019
Postów
13
Hej mamy. Mam poważny problem córka 3 lata jeszcze nosi pieluchy ale proszę nie hejtujcie bo prób były setki czasami się udało ale teraz to potrafi trzymać aż założę pampersa i ucieka od nocnika nie o koniec co jakiś czas dostajemy skierowanie na mocz i nic i ciągle nie mogę pobrać jak to zrobić muszę wkoncu pobrać ten mocz bo lekarz mnie ochrzani. Nie wiem jak to zrobić jak wyczuje woreczek to koniec wstrzymuje i oto mam taki problem. Pomożecie?
 
reklama
Nasikajcie do kubeczka. To dla dziecka ciekawe. Rozbierz do połowy i do wanny. Nóżki maczasz w wodzie raz ciepła raz zimna i na zmianę aż poleci. No i cierpliwość.
 
U mnie córka niedługo skończy 3 lata i też jest duży problem. Już pięknie robiła sama na nocnik albo nakładkę, a teraz mówi, że nie lubi i koniec. Sika w pieluszkę i się sama rozbiera, więc jej nic nie przeszkadza. Myślę, że wychodzi tutaj jej uparty charakterek, bo jak ją "przekupimy" to siada i robi. Chyba musimy się uzbroić w cierpliwość, nic na siłę.
 
Moje prawie 3 letnie dziecko również korzysta nadal z pampersa, do 2ki i na noc ;) też ciężko nam to idzie.. Ale w końcu się nauczą, każde :)
 
Do góry